Gündemden Düşmüyor! Boğaziçi Rektörü Melih Bulu Hakkında Kim, Ne Dedi?

598PAYLAŞIM

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğüne atanan Melih Bulu üzerinden yaşanan tartışmalar devam ediyor. 

2015 yılında AKP'den aday adayı olarak seçimlere katılan Bulu'nun şüpheli tezi, 'Metallica dinliyorum' açıklaması ve 'elitistlik' tartışmaları sıcaklığını koruyor. Sosyal medyada kim, ne dedi? Detaylara birlikte bakalım. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-ozaras

Üstelik yalancı siyasete CHP den girdim Ankara Belediye başkanı Ali Dinçer'in yardımcısıydım demiş meğer Ali bey başkanlıktan ayrıldığın da rektör bey ilkokula gidiyormuş o değilde hala bunu savunan var sadece gülüyorum.

bello-ferre

Bu adamı Ermenistan Başbakanı peyişan benzeten bir benmiyim

deneri

Elitist görmek isteyen ak partililer kendi içlerine baksın. Rahmetli Erol Olçok'un çocukları New York'tan çıkmıyor orada eğitim alıyorlar. Erdoğan'ın torunları American Montessori Society'de okuyor. Gidin bakın YÖK atlas diye bir site var Boğaziçine girmiş kişilerin hangi liseden geldiği yazıyor, çoğu Türkiyedeki devlet lisesinden. Keşke sizin gibi elitist olabilme imkanları olsa. Kendinizi ortadan ikiye yarsanız giremeyeceğiniz okullar alamayacağınız puanlar olunca kuduruyorsunuz.

abarisa

Kutuplaş-ma canım ülkem! Seni itseler de uzaklaştırmaya çalışsan da yaklaş sen sarıl onlara, kaçmayı marifet görseler de uzaklaşma! Kutuplaş-ma! Tek istedikleri bu..

abarisa

Düzeltme..çalışsalar da..

mrsokyanus

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası 34. Madde B. Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Düzenleme Hakkı Madde 34. - Herkes, önceden izin almadan, silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahiptir. AMAAAA burası malum Türkiye :) bu maddeye uygun yasal hakkını kullanan insanlar şimdi bir bir toplanır ceza evlerine tıkılır. Polis operasyon düzenler bu arkadaşlar fetöcü falan ilan edilir. Çünkü emir büyük yerden geliyorsa senin buna karşı çıkma gibi bir durumun asla olamaz aksini düşünüp iddia edemezsin. Hiç kimseye bir şey olmaz olan yine öğrenciye olur. Terörist muamelesi görür hayatından çalınan yıllar olur. Gezi olaylarını bile fetö düzenlemiş Boğaziçi'ni de karıştıran fetödür :D yoksa biz tam bir hak hukuk devletiyiz.

ramazottti

Hangi türk vatandaşı devletini ve polisini katil diye slogan atar...

mrsokyanus

Başörtülü bacılar, sağlık devrimi, 2023, dolar 8 lira olacak diyenler çok beklersiniz, hadi bi takla at da görelim, Ekonomi uçuyor, Ülkede yoksulluk bitti, bizden önce taş devrindeydiniz her şeyi biz yaptık, sma lı hastların yardım toplaması suç kapsamına alındı, hasta sayısı ile vaka sayısı aynı şey değil. camide içki içip ayakkabıyla girdiler vs vs....Hüloğğ evet kardeşim :D

mrsokyanus

aa bak kanal istanbulu unutmuşum nede olsa hiç bir şey olmasa da bir şeyler olmuştur ;)

akif-tatar

ramazotti yapma allah için hepimiz biliyoruz bu siktimin pkk lıları nerede eylem olsa orada bitiveriyor sırf videoyu izlersen zaten bütün öğrenciler değil oradaki terörist grup sloganı atıyor fakat genelleme yapıp oradaki bütün öğrencileri terörist ilan etmen ne kadar doğru?

Görüş Bildir