Görüş Bildir

Güncel Doğum Günü Kutlama Mesajları: Sevdiklerinize Atabileceğiniz En Güzel Anlamlı Kutlama Mesajları...

Anasayfa > Güncel

Doğum günleri hepimiz için kutlama sebebi olan önemli özel günlerin başında geliyor denilebilir. Karşımızdakilerin yeni yaşlarını kutlamak için yazacağımız mesajların belli bir yerden sonra sonu gelmesi ve tıkanması sonucu internetten yardım almaya başlıyoruz. Sevdiklerimizin yanında olamadığımız durumlarda bir mesajla, ufak bir jestle kutlama yapmamız bile onlar için değerli olacaktır. Pastadaki mumu üflerken yanlarında olmayabilirsiniz ama belki bir doğum günü çiçeğiyle, bir doğum günü çikolatasıyla ya da sadece atacağınız doğum günü mesajıyla yanlarında olabilirsiniz. İşte atabileceğiniz güzel, özel, anlamlı ve güncel doğum günü mesajları…

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları🥰

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları🥰

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

Hayatta karşılaşacağın zorluklarda hep zaferle ayrılman ve yeni yaşında umudunu asla yitirmemen dileğiyle. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hep seninle olsun. İyi ki doğdun biricik arkadaşım, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Seninle tanıştığımız gün sanki dün gibi. Her saniyesini iyi hatırladığım o anlardan bugüne kadar hayatımda bana yaşattığın mutluluklar ve dertlerime ortak olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki doğdun can yoldaşım, nice mutlu yıllara.

Dost mermiyle vurulunca değil, unutulunca üzüntüsünden ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, bir kurşun yarası gibi ta kalbimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

Dost, düğünde halaya; ölümde ise tabuta omuz verendir derler. Sen benim için candan bir dostsun! Biliyorum ki hep de öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları💕

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları💕

“Seninle bir ömür geçirmek ve her an seninle olmak bana en büyük hediye. Bugün senin en özel günün. Mutluluk da sayende her gün benim. Baharda yeniden doğan doğa gibi, güneşin ısıttığı papatya dolu kırlar gibi enerji dolu bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki varsın. İyi ki sıcacık duygular getiriyorsun hayatıma.”

“Canım sevgilim, varlığınla hayatıma renk katıyorsun. Seninle dolu dolu geçen  zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum.”

“Hayatımda ne aradıysam bil ki sende buldum. Senden öncesi yoktu benim için, seninle yeniden var oldum. Sende bütün ümitler, sende bütün gelecek. Ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun canımın içi sevgilim, seni çok seviyorum.”

“Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha güzelini verirmiş. Ben hayata ne verdiğimi bilmiyorum ama bana hiç beklemediğim kadar güzel olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki birlikteyiz. Seni çok seviyorum canım sevgilim.”

“Bu sabah güneş senin için doğdu. Bugün hep hayal kuruyorum, düşlerimde hep sen… Şimdi seninle birlikte, huzurla ve mutlulukla geçecek daha nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Bir tanem, doğum günün kutlu olsun.”

“Ruhumu ruhunda hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin yapamadığı o mutluluğu koymayı başardığın için teşekkür ederim. İyi ki doğdun, iyi ki doğdun da hayatımın bir parçası oldun canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.”

Sevdikleriniz İçin En Anlamlı Güncel Doğum Günü Mesajları🎂

Sevdikleriniz İçin En Anlamlı Güncel Doğum Günü Mesajları🎂

Sevgilerin ve mutlulukların en güzelini yaşayacağın, en güzel deneyimlerin hayatına yön vereceği, geçmiş yıllarından daha güzel bir yıl dilerim. Gökyüzündeki maviliklerin huzurunu hissedebileceğin yeni bir yaş olur umarım. İyi ki doğmuşsun.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

En keyifsiz anımda sen çıktın benim karşıma. Beni öyle bir neşelendirdin ki, bütün sorunlarımı bana unutturmakla kalmayıp hayata farklı gözle bakmama imkân tanıdın. Senin bu mutlu gününde sonrasında yanında olacağıma söz vererek yeni yaşını kutluyorum.

Bazen söyleyecek o kadar çok şey vardır ki... Ama sanırım sana söyleyeceğim tek bir cümle her şeyi anlatmaya yeter. “İyi ki doğdun”.

Sen olmasan hayatım nasıl olurdu bilemiyorum. Saçma sapan şeylere kiminle gülerdim acaba, ya da canım sıkıldığında ilk kimi arardım? İyi ki doğmuşsun dostum ve iyi ki seni tanımışım.

Hayatımda çok az insana iyi ki varsın dedim. Bu insanlar arasında olduğun için teşekkür ederim. Benim için o kadar değerlisin ki... İyi ki doğun ve iyi ki varsın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?