Gün Batımının En Sevdiğin Rengi Senin İçten İçe En Çok İstediğin Şeyi Söylüyor!

-
Abone ol

Gün batımını sevmeyen yoktur herhalde aramızda. Yorucu bir günün bitişinin verdiği huzur bir yana dursun güneşin yok olurken geride bıraktığı o renkler bile bir farklıdır. İşte şimdi bu renklere göre senin içten içe en çok istediğin şeyin ne olduğunu söylüyoruz sana. Hazır mısın?

Gün biterken oluşan renklerden en çok sevdiğin hangisi?

İlham kaynağı!

Son günlerde kendini biraz verimsiz hissediyor gibisin. Bir şeyler üretmek istiyorsun fakat eksik olan bir şey var gibi. Ya da aklında o kadar çok fikir var ki bunların hepsini nasıl ortaya koyacağına emin olamıyorsun. İşte bu yüzden ihtiyacın olan tek şey bir ilham, bir ışık! Sana ilham verip yerinden kaldırıp hemen işe koyulmanı sağlayacak bir kaynak! Hiç üzülme güzel dostumuz, içimizden bir ses aradığın o ilham kaynağına çok yakında ulaşacağını söylüyor. Tek yapman gereken etrafını daha dikkatli izlemen 😉

İyice bir dinlenmek!

Kendini çok yordun, çok gerdin, çok strese soktun. Resmen rahat bir nefes alamadın ve alamamaya da devam ediyorsun. Bu yüzden de tam olarak ihtiyacın olan şey kesinlikle iyi bir şekilde dinlenmek! Tam anlamıyla kafanı dinlemek. Yatağına uzanıp hiçbir şey düşünmeden kendini bütün sıkıntılardan arıtmak. Bizce bir an önce yapmalısın bunu!

Minik bir dost!

İnsan ilişkileri açısından zor günler yaşıyor gibisin. Hangimiz yaşamıyoruz ki gerçi? Ama sen baya bunalmış, hatta o "gerçekten hiç kimseye güvenmiyorum" evresine gelmişsin. Bunun için senin tam olarak ihtiyacın olan şey sana asla sırtını dönmeyecek, asla ihanet etmeyecek ve seni asla üzmeyecek, her ihtiyacın olduğunda sana o sıcacık ve tüylü sarılmasını verecek şirin bir dost! Bizce gerçekten en kısa zamanda bir evcil hayvan edinmelisin, eğer yapamıyorsan da en azından bir oyuncak ayı alabilirsin. Sonuçta ona da sarılıp bütün dertlerini anlatabilirsin.

Zaman!

Hiçbir şeyi yetiştiremiyor, her şey üst üste geliyormuş ve asla hiçbir şeyi zamanında yapamayacakmışsın gibi hissediyorsun anladığımız kadarıyla son zamanlarda. Doğal olarak da bu yüzden en çok istediğin ve ihtiyaç duyduğun şey zaman! Maalesef günleri 30 saat veya haftaları 10 gün yapamayız, ama sana küçük bir tavsiye verebiliriz. Gerçek bir plan yap. İlkokulda hazırladığımız ders programları gibi. Her şeyi tek tek yaz saat saat. Ama bu programı da güzel bir şekilde takip et ki bir şeyleri yoluna sokabil. Hatta kim bilir, belki bu sayede boş zaman bile kazanırsın 😉

Eğlenmek!

Çok bunalmış, sıkılmış ve dostlarınla geçirdiğin o kaliteli zamanları özlemiş gibisin sen. Hemen anladık! İşte tam da bu yüzden senin biraz eğlenmeye ihtiyacın var! Ama öyle sıradan insanlarla değil, gerçekten değer verdiğin dostlarınla! Bizce hemen telefonu eline al ve onları ara. En kısa zamanda bir araya gelip deliler gibi eğlenirseniz hiçbir şeyin kalmaz, inan bize!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin-ksc

Zaman! Oha, bildin Onedio!!! :O

nergiz-sirinova

Zaman! Hiçbir şeyi yetiştiremiyor, her şey üst üste geliyormuş ve asla hiçbir şeyi zamanında yapamayacakmışsın gibi hissediyorsun anladığımız kadarıyla son zamanlarda. Doğal olarak da bu yüzden en çok istediğin ve ihtiyaç duyduğun şey zaman! Maalesef günleri 30 saat veya haftaları 10 gün yapamayız, ama sana küçük bir tavsiye verebiliriz. Gerçek bir plan yap. İlkokulda hazırladığımız ders programları gibi. Her şeyi tek tek yaz saat saat. Ama bu programı da güzel bir şekilde takip et ki bir şeyleri yoluna sokabil. Hatta kim bilir, belki bu sayede boş zaman bile kazanırsın 😉

kedisevici

"Minik bir dost! İnsan ilişkileri açısından zor günler yaşıyor gibisin. Hangimiz yaşamıyoruz ki gerçi? Ama sen baya bunalmış, hatta o "gerçekten hiç kimseye güvenmiyorum" evresine gelmişsin. Bunun için senin tam olarak ihtiyacın olan şey sana asla sırtını dönmeyecek, asla ihanet etmeyecek ve seni asla üzmeyecek, her ihtiyacın olduğunda sana o sıcacık ve tüylü sarılmasını verecek şirin bir dost! Bizce gerçekten en kısa zamanda bir evcil hayvan edinmelisin, eğer yapamıyorsan da en azından bir oyuncak ayı alabilirsin. Sonuçta ona da sarılıp bütün dertlerini anlatabilirsin"

bilge-gul

İyice bir dinlenmek! Kendini çok yordun, çok gerdin, çok strese soktun. Resmen rahat bir nefes alamadın ve alamamaya da devam ediyorsun. Bu yüzden de tam olarak ihtiyacın olan şey kesinlikle iyi bir şekilde dinlenmek! Tam anlamıyla kafanı dinlemek. Yatağına uzanıp hiçbir şey düşünmeden kendini bütün sıkıntılardan arıtmak. Bizce bir an önce yapmalısın bunu!

psyhedelichead

İyice bir dinlenmek! Aaaağğ bildi ya :/ yatağıma uzanıp hiçbir şey düşünmeden bütün sıkıntılardan arınmak istiyorum cidden!

Görüş Bildir