Görüş Bildir

Gummy Smile Botox ve Dudak Dolgusu Kombinasyonu ile En Güzel Gülüşler Sizin Olabilir!

Haberler
> Gummy Smile Botox ve Dudak Dolgusu Kombinasyonu ile En Güzel Gülüşler Sizin Olabilir!

Güzel dudakların anahtarı, dudak dolgusu ile hacim kazanırken; gülüşünüzün başarılı bir şekilde sonuçlanması ise Gummy Smile Botox ile doğal bir son dokunuştur!

Dudak Estetiği Kombinasyon Anahtarı!

Dudak Estetiği Kombinasyon Anahtarı!

Quartz Clinique en geniş dermal dolgu maddelerinin yanı sıra en deneyimli doktor ve hemşire ekibine sahiptir. Her dermal dolgu enjeksiyonu tedavisi, en etkili ve uzun süreli kontur ve şekillendirme sonuçlarını verecek olası en iyi dolgu kombinasyonunu içerecek şekilde özelleştirilir. Konsültasyonunuz sırasında, danışma koordinatörünüz aradığınız sonuçları sağlamak için en iyi dermal dolgu kombinasyonunu gözden geçirecektir.

Neden bu kadar çok dolgu var? Cevap basit: sadece bir dermal dolgu maddesi kullanmak en iyi sonuçları vermeyebilir. Üstün yumuşak doku dolgusu sonuçları genellikle yalnızca, hacim ve kontür düzenlemeye odaklanırken diş eti görünümü ve gülüşü tetikleyen en güzel kombinasyonu Gummy Smile Botox ile elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Dudak Dolgusu nedir?

Dudak dolgusu enjeksiyonları, dudaklarınızın hacmini ve şeklini arttırmak için dudak derisinin altına enjekte edilen hyaluronik asit bazından oluşan yumuşak dokulu dermal dolgu maddelerini ifade eder.

Hyaluronik Asit nedir?

Genç cilt, suyu bağlayan, böylece cildi nemlendiren ve yüzün yumuşaklığını ve dolgunluğunu destekleyen bir madde olan Hyaluronik Asit bakımından doğal olarak zengindir. Yaşlandıkça, Hyaluronik Asit miktarı azalır ve daha zayıf bir etkiye sahiptir. Bu da hacim kaybına ve yüz kırışıklıklarına yol açar. Genel tıpta yaygın olarak kullanılan, dünya çapında 30 milyondan fazla insan Hyaluronik Asit ile tedavi edilmiştir. Enjekte edildiğinde, Hyaluronik Asit sonunda vücut tarafından emilir ve parçalanır. Bu nedenle sonuçlar dudak gibi çok hareketli bölgelerde 3-6 ay, burun veya yanak gibi bölgelerde bir yıla kadar sürer.

Dudak Dolgusu ve Gummy Smile kombinasyonuna en iyi aday kimdir?

Dudak Dolgusu ve Gummy Smile kombinasyonuna en iyi aday kimdir?

Dudak dolgusu enjeksiyonları; dudak dolgunluğu olmayan, dolgun dudaklar isteyen, dudaklarını yeniden şekillendirmek isteyen, dudaklarının etrafındaki ve çevresindeki ince çizgileri düzeltmek, dudak görünümünü ve gülüş estetiğini invaziv bir cerrahi işlem uygulanmadan iyileştirmek isteyenler içindir.

Dudak Estetiğinin Faydaları!

Geliştirilmiş Görünüm

Dolgun, seksi dudaklar ve gülüş her zaman popüler olacak! Dudak dolgusunun ve botox kullanım alanının ilerlemesiyle, herhangi bir kimse kesi gerektirmeyen daha etkili bir şekle sahip olabilir. Bazı hastalar daha ince dudak iyileştirmeleri, daha fazla dudak ve yüz dengesi veya daha genç görünümlü hatta daha az kırışık dudaklar isteyebilir. 

Dudak Hacmi Üzerinde Tam Kontrol

Enjekte edilebilir hyaluronik asit madde miktarı kontrol edilebilir, bu da doktorunuzun ne kadar hacim oluşturulduğu konusunda daha iyi kontrol sahibi olduğu anlamına gelir. 

Anında Sonuçlar

İşlem sonrası, faydalar hemen ortaya çıktığı için dudak dolgunluğunuzu görmek için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Dudak dolguları geçici olmakla birlikte, aylarca tamamen dudaklarda kalır ve genellikle 10-12 ayda bir tekrarlanması gerekir.Gummy smile botox için 4-6 ayda bir yeni seans almanız gerekir.

Yaşlandıkça dudaklara ne olur?

Doğal yaşlanma sürecinin bir parçası olarak dudaklarımız ve çevresindeki dokular 20'li yaşlarında en yoğun hallerinden hacim kaybetmeye başlar. Dudaklarınızın hacmi azalacak ve sizi daha ince, daha düz bir görünmeye başlayacaktır. Ayrıca dudaklarınızın üzerinde ve çevresinde ince çizgiler ve kırışıklıklar geliştireceksiniz ve gülüşünüz daha az belirgin hale gelecektir. Yerçekimi, genetik ve sigara içme gibi diğer faktörler ağız köşelerinin aşağı inmesine veya sarkmasına neden olarak yıpranmış, yaşlı bir görünüm oluşturabilir. Dudaklarda yapılan yumuşak dokulu dermal dolgu enjeksiyonları ve gummy smile botox ile de daha estetik bir gülüş, dudaklara çok genç ve gençleşmiş bir görünüm ve güzel bir gülüş sağlayabilir.

Dudak Enjeksiyonu Prosedürü

Dudak Enjeksiyonu Prosedürü

Dudak enjeksiyon işlemine başlamadan önce,uzmanınız dudaklarınızı uyuşturmak için topikal bir anestezi kremi kullanacaktır. Bu anesteziğin tam potansiyeline ulaşması yaklaşık 20 dakika sürer. Uyuşturma kremi etkisini gösterdiğinde dudak büyütme prosedürü başlayacaktır.

Topikal anestezinin yanı sıra kullandığımız tüm dolgularda uyuşturucu madde lidokain bulunur. Bu, hastaların dudak büyütme prosedürü boyunca rahat ve acısız kalmasını sağlar.

1. Adım

Uzmanınız enjeksiyon noktalarını seçer.

2. Adım

Antiseptik uygulanır.

3. Adım

Dermal dolgu maddesi dikkatlice dudağa enjekte edilir. Dudak dolgusu ile gummy smile botox işleminizden hemen sonra ayrılabileceksiniz: Quartz Clinique’de hastalarımızın çoğu dudak dolgusu tedavilerinin hemen ardından günlük aktivitelerine geri dönüyor.

Dudak enjeksiyonlarınızdan sonra neler beklenmeli?

Enjeksiyonlarınızdan sonraki ilk 24-72 saat şişlik ve kızarıklık mevcut olsa da, şişlik tamamen normaldir ve bir hafta sonra tamamen geçecektir. Yüzünüze kan akışını arttırmamak için işlem sonrası en az 48 saat egzersiz yapmaktan kaçının.

Erkekler dudak enjeksiyonu yaptırabilir mi?

Erkekler dudak enjeksiyonu yaptırabilir mi?

Elbette! Aslında, 2019'dan itibaren Quartz Clinique istatistiklerinde dolgun bir dudak ve doğal bir gülüş sağlamak için dudak enjeksiyonu yaptırmak isteyen erkeklerin sayısındaki artıştan bahsetmek mümkün… Erkeklerde en az kadınlar kadar görünümlerine dikkat ediyorlar ve güzel bir gülüş herkes için önemli. 

Dudak Dolgusu Fiyatları ve Gummy Smile Botox Detayları ile ilgili bilgi almak için Quartz Clinique’e +90 542 464 74 33’e ulaşabilirsiniz!

Özel Quartz Poliklinik

Özel Quartz Poliklinik

Web Site: https://www.quartzclinique.com/

TEL: +90 212 241 46 24

Facebook: @quartzclinique

Instagram:@quartzclinique

YouTube: Quartz Clinique

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
23
6
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?