Gülme Sırası Şimdi Samsung'da

 > -

Gülme Sırası Şimdi Samsung'da

Gülme Sırası Şimdi Samsung'da

Apple son patent zaferini 24 saat bile kutlayamadı. İşte yeni karar ve Samsung'un zaferi...

Apple'ın Samsung'a karşı kazandığı son patent zaferinin ardından 24 saat geçmeden, gelen yeni bir karar, bu kez Samsung'un yüzünü güldürdü. ABD Patent Ofisi 'nin (USPTO) Apple'ın Samsung'a karşı yönelttiği " zıplamalı kaydırma " patentini yoksaydığı anlaşıldı. Patent, ekrandaki içerik gereğinden fazla kaydırıldığında sayfanın uzamasını ve yenileme işlevinin devreye girmesini konu alıyor.

FOSS Patents 'ten Florian Mueller , USPTO'nun Apple'ın 7.469.381 numaları patentindeki tüm iddiaları geçersiz saydığını söylüyor. Apple'ın 1-6, 8-12, 16, 19, 20 numaralı iddialarının reddi, 2 Ekim 2003'de yayınlanan 7.786.975 numaralı ABD patentine dayanıyor. Bu AOL/Luigi Lira 'nın sahip olduğu bu patent, " ivmeli, devamlı kayan liste "yi ele alıyor. Reddin nedeni, Apple'ın '381 numaları patent iddialarında yenilikçi bir adımın bulunmuyor olması. Apple'ın şimdi bu iddialarının yenilikçi bir adım içerdiğini ispat etmesi gerekiyor.

Samsung 'un halihazırda fazladan kaydırmayla ilgili bir çözümü var. Ancak Apple'ın icadı geçersiz sayılırsa özellik, ABD'de satılan Samsung ceplere geri dönebilir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriAppleSamsung
Görüş Bildir