Gülefer Yazıcıoğlu: "Başbakan'dan Vefa Bekliyoruz"

 > -

Gülefer Yazıcıoğlu: "Başbakan'dan Vefa Bekliyoruz"

Gülefer Yazıcıoğlu: "Başbakan'dan Vefa Bekliyoruz"

Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu yaşanan süreçle alakalı yorumda bulundu.

Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerine ilişkin, 'Muhsin başkan herkese vefa göstermiştir, Başbakana da göstermiştir. Onun için Başbakanın da kaza süreci ile ilgili bize vefa göstermesini beklerim' dedi.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısında yaptığı konuşmada, 25 Mart 2009 tarihinde Göksun ilçesi yakınlarında helikopterinin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu'nu anarak, 'Türk siyasi hayatının, inancıyla, dava adamlığıyla, ilkeleriyle, duruşuyla, üslubuyla, çilekeş örnek şahsiyetlerden biri olarak gördüğüm Muhsin kardeşimin eksikliğini hele hele şu günlerde, çok daha derin şekilde hissediyorum. Ailesine ve milletimize bir kez daha baş sağlığı diliyor. Rabbimden mekanın cennet olmasını, niyaz ediyorum' demişti.

Başbakan Erdoğan'ın bu sözlerini değerlendiren Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, 'Muhsin Başkanın illa eşi dostu olmasına gerek yok herkese vefa göstermiştir, Başbakana da göstermiştir. Onun için sayın Başbakanın da kaza süreci ile ilgili bize vefa göstermesini beklerim. Çünkü sözün sahibi ben değilim, sayın Başbakan. Orada ne demek istediğini Başbakana sormak lazım onun cevabını beklemek lazım' diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanRecep Tayyip Erdoğan
Görüş Bildir