Güldüğün Tweetlere Göre Senin Sorunun Ne?

86PAYLAŞIM

Güldüğün tweetlere göre senin en büyük sorununu ortaya çıkarıyoruz! 

Hazırsan;

Haydi başlayalım!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

Karamsar olman!

Sen o kadar karamsar bir insansın ki başına gelen her olayda dünyan başına yıkılıyor resmen. Küçücük bir olumsuzlukta sanki her şey bu şekilde devam edecek gibi düşünüyorsun. Olabilecek en kötü senaryoyu kafanda kurup kendi kendini telaşa sokuyorsun. Bu yüzden hiç yüzün gülmüyor. Güldüğü an hemen bir panik havası etrafını sarıyor. Çok güldüğün için başına kötü bir şey gelecek gibi düşünüyorsun. Biraz pozitif basman gerekiyor sanki. Unutma, eğer kötü düşünürsen kötü enerjiyi kendine çekersin. Biraz kendine inan ve güven. Senin başına da güzel şeyler gelebilir. Çünkü bunu gerçekten hak ediyorsun. Bu yüzden bu karamsarlıktan artık çıkmalısın. En kötü olaylarda bile bazen bardağın dolu tarafından bakmak gerekiyor. Yoksa nasıl hayata tutunacağız? Senin en büyük sorunlarından biri de bu ne yazık ki. Neyse bu konuda kendine çeki düzen vereceğini düşünüyoruz. Bu kadar olumsuz olma yahu!

Kimseye güvenememen!

Sen o kadar kötü şeyler yaşamışsın ki artık kimseye güvenemiyorsun. Bu yüzden kendini iyice yalnızlaşmış hissediyorsun. İnsanlarla sadece yüzeysel bir şekilde konuşuyorsun. İçindeki dertlerden bahsetmek istemiyorsun. Senin zayıf noktalarını bilip zarar vermelerini engelliyorsun. Ama bu seni daha da mutsuz hissettiriyor. Çünkü kendini değersiz hissediyorsun. Sanki kimse için önemli değilmiş gibi düşünüyorsun. Bu da içten içe seni yıpratıyor. Bunca zamandır kime güvensen hep yarı yolda bırakmış seni. Kalbin çok kırılmış, insanlara olan inancını yitirmişsin. Bu yüzden hayatına yeni bir insan girecekse onu kendi içinde aslında birçok teste sokuyorsun. En ufak bir hatasında bile onu eleyebiliyorsun. Artık insan konusunda çok seçici bir hale gelmişsin. Bu güvensizlik seni daha dikkatli biri haline getirmiş. İşte senin sorunun bu. Kimseye güvenemediğin için kendini yalnız ve değersiz gibi hissediyorsun. Ama elbet güveneceğin insanlar karşına çıkacaktır. Umudunu kaybetme ve insanlara bir şans ver...

Takıntılı olmak!

Dışarıdan kendine takındığın o umursamaz kişiliğinin altında aslında takıntılı bir insan var. Etrafındaki insanlar seni dışarıdan sanki hiçbir derdin yokmuş gibi görüyor. Fakat içten içe her şeyi kafaya takan bir insansın. Çok duygusal ve hassas bir kişiliğin var. Kimseye bu yanını gösteremesen de yalnız kaldığında her şeyi tekrar tekrar düşünüyorsun. Sen nasıl ki onlar üzülmesin diye çok dikkatli davranıyorsan onların da sana karşı dikkatli olmalarını istiyorsun. Aslında bu bir yandan insanlar için ne kadar değerli olduğunu da gösteriyor. Tabii etrafındaki insanların bu kadar derin olmaması ve düşüncesizce davranması seni üzüyor. Bunu ister istemez takıntı haline getiriyorsun. Bütün sorunu kendinde arıyorsun ve işin içinden çıkamıyorsun. İnsanların seni, onları önemsediğinden daha az önemsediğini düşünüp kendini yıpratıyorsun. Sanki kimse seni sevmiyormuş gibi hissediyorsun. Neredeyse her söyleneni sana hakaretmiş gibi algılıyorsun. Bu takıntılarla başa çıkmaya çalıştıkça daha da kötü hissediyorsun...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Insanlara guvenmedigim zaman değil,güvendiğim zaman kendimi değersiz hissediyorum ve bu benim sorunum değil.

mrt-ozn

Çoğu insanın sorunu güvensizlik maalesef zaman çabuk geçiyor yaşlanıyorsun...

yigit-aslan10

intihar et

ozzy_oz

Karamsar olman! Sen o kadar karamsar bir insansın ki başına gelen her olayda dünyan başına yıkılıyor resmen. Küçücük bir olumsuzlukta sanki her şey bu şekilde devam edecek gibi düşünüyorsun. Olabilecek en kötü senaryoyu kafanda kurup kendi kendini telaşa sokuyorsun. Bu yüzden hiç yüzün gülmüyor. Güldüğü an hemen bir panik havası etrafını sarıyor. Çok güldüğün için başına kötü bir şey gelecek gibi düşünüyorsun. Biraz pozitif basman gerekiyor sanki. Unutma, eğer kötü düşünürsen kötü enerjiyi kendine çekersin. Biraz kendine inan ve güven. Senin başına da güzel şeyler gelebilir. Çünkü bunu gerçekten hak ediyorsun. Bu yüzden bu karamsarlıktan artık çıkmalısın. En kötü olaylarda bile bazen bardağın dolu tarafından bakmak gerekiyor. Yoksa nasıl hayata tutunacağız? Senin en büyük sorunlarından biri de bu ne yazık ki. Neyse bu konuda kendine çeki düzen vereceğini düşünüyoruz. Bu kadar olumsuz olma yahu!

gzm-ynklr

Kimseye güvenememen!

mrt-ozn

Kimseye güvenememen!

inci-kupeli

sıkıntı bizde değil arkadaşlar, herkesin aynı çıktı, hepsi sıradan şeyler. gülmek istiyorsanız aykut elmas vineleri izleyin.

Görüş Bildir