Güldüğün Fotoğraflara Göre Ruh Yaşını Söylüyoruz!

607PAYLAŞIM

Bu testimizde sana 10 fotoğraf gösteriyoruz ve fotoğrafları ne kadar komik olduğunu puanlamanı istiyoruz. Testin sonunda ruhunun yaşını öğreneceksin!

1= Komik değil   4= Kahkaha attım

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Sen Genç Bir Ruha Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen genç bir ruha sahipsin. Senin kaç yaşında olduğunu bilmiyoruz ama şundan eminiz sen hangi yaşa gelirsen gel, hep genç kalacaksın. Dört mevsim bahar yaşıyor gibi kıpır kıpırsın. Seninle takılan kişinin 7/24 bitmeyen bir enerjisi olmalı. Seninle takılan kişi, senin gençlik ateşinden yorulur. Sen yaşlanmazsın, o ruhtan bize de iki tane versene :)

Sen Olgun Bir Ruha Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen olgun bir ruha sahipsin! Sen bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Olaylar karşısında soğukkanlı davranıyorsun. Aceleci değilsin. Ölçüp biçip tartıyorsun. Seni kolay kolay sinirlendirmek de mümkün değil. Olgunluk her yerinden kendini belli ediyor. Daha temkinlisin ve bağışlayıcısın. Hayallere kapılmayan bir realistsin. Detaylarda vakit kaybetmiyorsun. Senin için önemli olan sonuca gitmek. Sen artık olmuşsun. Senin hayat arkadaşın olacak kişi dünyanın en şanslı insanlarından biri ;)

Sen Bilge ve Yaşlı Bir Ruha Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen bilge ve yaşlı bir ruhsun. Yanlış anlama hemen. Senin fiziksel yaşından bahsetmiyoruz. Belki yaşın küçük ama hayat tecrüben oldukça fazla. Belki ardında koca bir ömür bırakmadın ama çok iyi dinleyen ve ders çıkaran birisi olduğun için, çevrenden gördüklerini, duyduklarını hayatına mükemmel bir şekilde uyarlıyorsun. Bunlardan edindiğin derslerle kendine ışık tutup yol çizebiliyorsun. Adeta kendi kendinin doktorusun. Büyük hatalar yapmadan da sonuca gidebiliyorsun. İnsanların sık sık danışabileceği bir dost gibisin.  Zor günlerde sana koşmak lazım :)

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beril-koprucu

Sen Olgun Bir Ruha Sahipsin! Aslında çocuk gibiyimdir

Gizli Kullanıcı

#8 Anlayan anladı EhUEHEUeeuehueU

nurcii

favorim # 5 ehehehe

eylul-ayse-daskin

Sen Olgun Bir Ruha Sahipsin! Sen Olgun Bir Ruha Sahipsin! Verdiğin cevaplara göre sen olgun bir ruha sahipsin! Sen bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Olaylar karşısında soğukkanlı davranıyorsun. Aceleci değilsin. Ölçüp biçip tartıyorsun. Seni kolay kolay sinirlendirmek de mümkün değil. Olgunluk her yerinden kendini belli ediyor. Daha temkinlisin ve bağışlayıcısın. Hayallere kapılmayan bir realistsin. Detaylarda vakit kaybetmiyorsun. Senin için önemli olan sonuca gitmek. Sen artık olmuşsun. Senin hayat arkadaşın olacak kişi dünyanın en şanslı insanlarından biri ;)

bayan-kahkaha

hepsi 1lik

Görüş Bildir