Güldüğün Capslere Göre Ruhunun Yaşını Söylüyoruz!

-
Abone ol

Bu testimizde güldüğünüz capslerden ruh yaşınızı söylüyoruz. Testimizde ilk 10 sorumuzda capsleri 5 üzerinden puanlandırmanızı ( 0= kötü mizah 5 = çok iyi ) son 5 soruda da verilen iki capsten hangisini daha komik bulduğunuzu soruyoruz.

Not: Tabii ki şu an bazı capslere ilk gördüğünüz anki kadar gülmüyorsunuz. Zamanla her şey gibi capsler de eskiyor. Capslere ilk gördüğünüz zamanki gibi puan verirseniz sonuçlar daha sağlıklı olur ;)

Bu capslere 5 üzerinden puan ver. ( 0= Anlamadım 1= Çok kötü mizah 5 = Kaliteli mizah )

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Peki bu tweetlerden hangisi komik?

11-A

11-B

A
B

12-A

12-B

A
B

13-A

13-B

A
B

14-A

14-B

A
B

15-A

15-B

A
B

Sen Çocuk Ruhuna Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen çocuk ruhuna sahipsin! Senin dupduru, temiz, saf ve bozulmamış bir ruhun var. Hiç kirlenmemişsin. Zihnin tertemiz. Sen tam bir iyimsersin. Başına kötü bir şey de gelse  iyiye yorabiliyorsun. Pozitifsin ayrıca, senin manyetik alanına giren rahatlıyor. İnsanların mutluluk kaynağı oluyorsun. Çoğu kişi senin yanından ayrılmak istemiyor. Herkes senin gibi biri ömür boyu yanında olsun ister. ;)

Sen Genç Bir Ruha Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen genç bir ruha sahipsin. Senin kaç yaşında olduğunu bilmiyoruz ama şundan eminiz sen hangi yaşa gelirsen gel, hep genç kalacaksın. Dört mevsim bahar yaşıyor gibi kıpır kıpırsın. Seninle takılan kişinin 7/24 bitmeyen bir enerjisi olmalı. Seninle takılan kişi, senin gençlik ateşinden yorulur. Sen yaşlanmazsın, o ruhtan bize de iki tane versene :)

Sen Olgun Bir Ruha Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen olgun bir ruha sahipsin! Sen bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Olaylar karşısında soğukkanlı davranıyorsun. Aceleci değilsin. Ölçüp biçip tartıyorsun. Seni kolay kolay sinirlendirmek de mümkün değil. Olgunluk her yerinden kendini belli ediyor. Daha temkinlisin ve bağışlayıcısın. Hayallere kapılmayan bir realistsin. Detaylarda vakit kaybetmiyorsun. Senin için önemli olan sonuca gitmek. Sen artık olmuşsun. Senin hayat arkadaşın olacak kişi dünyanın en şanslı insanlarından biri ;)

Sen Bilge ve Yaşlı Bir Ruha Sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen bilge ve yaşlı bir ruhsun. Yanlış anlama hemen. Senin fiziksel yaşından bahsetmiyoruz. Belki yaşın küçük ama hayat tecrüben oldukça fazla. Belki ardında koca bir ömür bırakmadın ama çok iyi dinleyen ve ders çıkaran birisi olduğun için, çevrenden gördüklerini, duyduklarını hayatına mükemmel bir şekilde uyarlıyorsun. Bunlardan edindiğin derslerle kendine ışık tutup yol çizebiliyorsun. Adeta kendi kendinin doktorusun. Büyük hatalar yapmadan da sonuca gidebiliyorsun. İnsanların sık sık danışabileceği bir dost gibisin.  Zor günlerde sana koşmak lazım :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melissayildirim

Sen Genç Bir Ruha Sahipsin! Çıkanların Fotoğrafında ki Defne ve Ömer ❤️

nazan-basari

Sen Bilge ve Yaşlı Bir Ruha Sahipsin! evet yaşım küçük tecrübem boyok

melissayildirim

Bence öncelikle "büyük" kelimesini yazmayı öğrenmelisin.

duru_ozdogan

Sen Çocuk Ruhuna Sahipsin! Sen Çocuk Ruhuna Sahipsin! Verdiğin cevaplara göre sen çocuk ruhuna sahipsin! Senin dupduru, temiz, saf ve bozulmamış bir ruhun var. Hiç kirlenmemişsin. Zihnin tertemiz. Sen tam bir iyimsersin. Başına kötü bir şey de gelse iyiye yorabiliyorsun. Pozitifsin ayrıca, senin manyetik alanına giren rahatlıyor. İnsanların mutluluk kaynağı oluyorsun. Çoğu kişi senin yanından ayrılmak istemiyor. Herkes senin gibi biri ömür boyu yanında olsun ister. ;) ADIM DURU SEN DUPDURUSUN DEDİ BU KADAR DA OLMAZ YANİİ :)

arda-onal

GENÇ İM EHUEHUEHEUHEUHU DOĞRU ASLINDA YAAAAWWWWWWW EHEUEHUEHUEHUEHU TAMAM KESİYORUM -_-

ceyda-ataman1

Sen Bilge ve Yaşlı Bir Ruha Sahipsin! Verdiğin cevaplara göre sen bilge ve yaşlı bir ruhsun. Yanlış anlama hemen. Senin fiziksel yaşından bahsetmiyoruz. Belki yaşın küçük ama hayat tecrüben oldukça fazla. Belki ardında koca bir ömür bırakmadın ama çok iyi dinleyen ve ders çıkaran birisi olduğun için, çevrenden gördüklerini, duyduklarını hayatına mükemmel bir şekilde uyarlıyorsun. Bunlardan edindiğin derslerle kendine ışık tutup yol çizebiliyorsun. Adeta kendi kendinin doktorusun. Büyük hatalar yapmadan da sonuca gidebiliyorsun. İnsanların sık sık danışabileceği bir dost gibisin. Zor günlerde sana koşmak lazım :)

Görüş Bildir