Gülben Ergen'in 100 Bin Tl İnadı Çıldırttı!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Gülben Ergen'in 100 Bin Tl İnadı Çıldırttı!

Gülben Ergen'in 100 Bin Tl İnadı Çıldırttı!

GÜLBEN ERGEN'İN 100 BİN TL İNADI ÇILDIRTTI!

Gülben Ergen’in TRT’deki programı kaprisleri yüzünden sona erdi..

2 yıldır TRT 1’de ‘Gülben’ isimli bir sabah programı sunan Gülben Ergen ayda 400 bin TL’lik maaşının üzerine bir de 100 bin TL zam istemesi kanal yönetimini çıldırttı..

Aldığı maaşı beğenmeyen ve bu nedenle yönetime zorluk çıkartıp kapris yapan Gülben Ergen umduğunu bulamayınca daha da çıldırdı..

Kanal yönetiminin istediğini 100 bin TL’lik zammı vereceğini düşünen ancak evdeki hesapları çarşıya uymayan Ergen’in moralinin çok bozuk olduğu ve yeni yayın döneminde ekranda olamayacağı için oldukça sinirli olduğu konuşulanlar arasında..

Tabii bu kaprisler ve şımarıkların basına yansıtılmaması için oldukça çaba sarf edildi ve olay ‘Gülben Ergen’in sözleşmesi’ bitti şeklinde lanse edildi..

Hele ki bu şok kovulmanın ardından Ergen’in yerine 1990’lı yıllarda Hülya Avşar’ın kendisine benzerliği nedeniyle veliahtı olarak gösterdiği Esra Harmanda ekrana çıkınca Gülben Ergen’i deliye döndürttü..

Hırsından ekibine, yardımcılarına bağıran Ergen’in 100 bin TL nedeniyle bu kadar yaygara koparması, kapris yapması Twitter’da da dalga konusu oldu..

‘Ayda 400 bin TL'yi beğenmeyen Gülben Ergen'e biri kefenin cebinin olmadığını hatırlatsın.’ tweeti, twitter’da en çok rt edilen tweet olurken bunu ‘Gülben Ergen, oturup çocuklarına baksın. Çocuklar hem babasız hem annesiz büyüyor.’, ‘İki yıldır aynı yüzün ekranda olması çok sıkıcıydı. İyi ki değişti.’, ‘Zaten yaşlanmıştı. Gülben Ergen, artık yerini gençlere bırakmalı.’, ‘Bana değil 400 bin, 4 bin lira verseler ömür boyu çalışırım. Gözü doymamış.’, ‘Ergen gibi davranan Gülben, kanal yöneticilerini kızdırmış.’

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Gülben ErgenTRTTwitterolaytrtzam
Görüş Bildir