Gta V'de Bilim-Kurgu Öğeleri Olmalı Mı?

-

Gta V'de Bilim-Kurgu Öğeleri Olmalı Mı?

Gta V'de Bilim-Kurgu Öğeleri Olmalı Mı?

Rockstar Games patronu Dan Houser cevapladı

Grand Theft Auto V 'de bizi nelerin beklediğini merak edenler için Dan House r Fransız sitesi Ecrans 'ın sorularını cevapladı.

Dan Houser, eğer sağlam gerekçeler olduğu taktirde açık-dünya oyunlarında geleceğe dönük bilim-kurgu öğelerine yer verilmesi konusunda herhangi bir itirazının olmayacağını belirtti.

Rockstar Games 'in en yukarıdaki ismi Dan Houser "bu konuda herhangi bir fikrimiz varsa bu hemen gerçekleştiririz" dedi. "bizim en güçlü yanımız yarattığımız tutarlı dünya. Biz dünyanın en iyi yazarları olmak zorunda değiliz ancak nasıl oyun yazılacağını da biliyoruz" diyerek sözlerine devam etti.

Dan Houser son olarak "Biz içinde uçan arabaların ya da lazer silahların olduğu bilim-kurgu ile ilgilenmiyoruz. Zaten en iyi bilim-kurgular hikayelerine baktığınızda insanlık hallerinden bahsetmektedir. Eğer iyi bir fikir çok cazip bir hale geldiğinde video oyunlarında her şeyi yapmak mümkün. Ancak biz şunun eksikliğini hissediyoruz; iyi bir neden."

Benzer şekilde Red Dead Redemption 'nı yapma nedenini ise "bu konuda söyleyecek sözümüz vardı" diye açıklıyor Dan Houser

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Bilimoyun
Görüş Bildir