Grup Yorum'dan 3. Bağımsız Türkiye Konseri

 > -

Grup Yorum'dan 3. Bağımsız Türkiye Konseri

Grup Yorum'dan 3. Bağımsız Türkiye Konseri

Grup Yorum'un kitleleri bir araya getiren Bağımsız Türkiye konserlerinin üçüncüsü, 14 Nisan Pazar günü Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirilecek. Ücretsiz konsere 500 bin kişinin katılımı bekleniyor

Grup Yorum, ilki 2011’de 150 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen Bağımsız Türkiye Konseri'ni gelenekselleştirerek, ikincisini 2012’de 350 bin kişiyle yapmıştı. Bu yıl ise yine aynı yerde, Bakırköy Halk Pazarı'nda, 14 Nisan Pazar Günü “Bağımsız Türkiye” çağrısıyla konser verecek. Konserde bu kez 500 bin kişinin bir araya gelmesi hedefleniyor.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek halk konserinde, Grup Yorum yeni albümlerinden iki şarkıyı da ilk kez seslendirecek. 18 kişilik orkestranın Grup Yorum’a eşlik edeceği konserde İdil Halkoyunları Ekibi ve Beşik Halk Dansları Topluluğu da kimi şarkılarda dans gösterisi yapacak. Bu yıl da Grup Yorum'a aralarında Adile Yargı, Derya Petek, Apolas Lermi, Cahit Berkay, Erdal Bayrakoğlu, Grup Abdal, Hakan Yeşilyurt, Karmate, Marsis, Nejat Yavaşoğulları, Niyazi Koyuncu, Sadık Gürbüz, Selçuk Balcı, Suavi, Yasemin Göksu'nun da aralarında bulunduğu sanatçılar sahnede eşlik edecekler. Genco Erkal da okuyacağı şiirlerle konserde sahne alacak.

Milliyet Sanat

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Grup YorumKonser
Görüş Bildir