Grammy Ödül Töreninde Dekolte Sınırı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Grammy Ödül Töreni'nde Dekolte Sınırı

Her yıl büyük bir heyecan yaşatan Grammy ödül töreni için ünlülerin kıyafet seçiminde daha dikkatli olması gerekecek...

Ödül töreninin yapımcılığını üstlenen CBS, törene katılacak kişilere bir e-mail gönderdi. Törene gelirken seçtikleri kıyafetlerde kalçalarını ve göğüslerini açıkta bırakacak kostümler giymemeleri konusunda uyarıldılar. Artık Grammy ödül töreninde vücudun yarısını açıkta bırakan kostümler giymek yasak.

Milliyet

Haberin Tamamı İçin:

Grammy Töreni'nde Kostüm Sınırlaması

Milyonlarca kişinin ekran başında, seçkin konukların da "canlı canlı" yerinde izlediği dünyanın en çok ilgi toplayan ödül töreninde şok gelişme...

55 yıllık Grammy tarihinde ilk kez sadece ünlü yıldızlara değil seyircilere de göğüslerini ve kalçalarını uygun şekilde kapatan giysiler giyme şartı getirildi.

Bu yıl 10 Şubat'ta yapılacak olan Grammy ödül töreninin yayıncısı olan CBS ilgililere gönderdiği elektronik postada törende ne tür giysilerin yasaklandığını ayrıntılarıyla anlattı.

Buna göre sadece törene katılacak ünlüler değil kameraların görüntüleyeceği yerden geçecek olan seyirciler de bu kurallara uymak zorunda.

Forbes dergisinin internet sitesinde kültür-sanat yazıları yazan Michele Catalano’nun aktardığına göre 5 Şubat’ta gönderilen uyarı metni şöyle:

  • CBS Program Uygulamaları kamera önüne çıkacak herkesin kanalımızın giyim kuşam politikasına uymasını tavsiye etmektedir.

  • Lütfen kalçaların ve kadınların göğüslerinin yeterince örtülü olmasını sağlayın. Tanga tarzı giysiler sorunludur.

  • Lütfen popo kıvrımlarını ve popo çatalını göstermekten kaçının.

  • Lütfen kadınların göğüs uçlarını gösterebilecek aşırı transparan giysilerden kaçının.

  • Lütfen tişörtler üzerinde markaların tanınmasını sağlayacak işaretlerden kaçının.

  • Giysiler üzerindeki yabancı dilde yazılmış sözlerin temizlenmesi gerekmektedir. Müstehcenlik ya da kısmi müstehcenlik yayında kabul edilemez.

  • Son olarak kanalımız herhangi bir amacın savunuculuğunu yapan organizasyonların işaretlerinin sanatçıların giysilerinde olmamasını rica etmektedir. Buna yaka iğneleri ve diğer aksesuarlar da dahildir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

dekolte
Görüş Bildir