Gp, Girişimciler İçin Eğitimlerine Tam Gaz Devam Ediyor!

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Gp, Girişimciler İçin Eğitimlerine Tam Gaz Devam Ediyor!

Gp, Girişimciler İçin Eğitimlerine Tam Gaz Devam Ediyor!

Sayılı paydaşlarımızından olan, sunduğu seminerlerle/eğitimlerle genç profesyonelleri ve girişimcileri ciddi anlamda besleyen Gelişim Platformu girişimcilere yönelik eğitimlerine tam gaz devam ediyor. Gelişim Platformu hakkında bir ön bilgiye sahip olmak için öncelikle bu haberimizi okuyabilirsiniz.

Değerli vaktinizi verimli kullanmak adına, hızlıca Gelişim Platformu'nun girişimcilere yönelik düzenlediği eğitimlere değinelim.

KOSGEB Destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Gelişim Platformu ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen bu yeni Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi platformun ilk girişimcilik eğitimi değil. Son üç yılda 300'den fazla üyesine Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi veren platform bu yeni eğitim ile yeni girişimcilere KOSGEB desteklerinin kapılarını açıyor.

Yeni eğitimden biraz bahsedecek olursak; eğitime katılan girişimci adayları yeni bir iş kurması durumunda KOSGEB tarafından 30.000 TL hibe ve 70.000 TL kredi desteği alabiliyor. Bu fikrini projeye dönüştürmek ve şirketini kurmak isteyen girişimciler için gerçekten büyük bir fırsat. Eğitim toplam 70 saat lik bir eğitim ve 8 ana bölüm den oluşuyor. Eğitimin eğitmenliğini deneyimli eğitmen Hikmet Aytek yapacak.

başlayacak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında daha fazla bilgi için GP eğitim sayfasını inceleyebilir, eğitime başvurmak için platform yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

İş Planı Yazma Atölyesi

İş planı Yazma Atölyesi’nde, iş fikrini belirlemiş olan girişimcilerin bu fikirlerini planlamaları için çalışmalar yapılacak. Katılım sayısının kısıtlı tutulacağı bu çalışmada tüm katılımcılar ile birebir ilgilenilerek iş planı ile ilgili süreçler kademeli olarak geçilecek. Gelişim Platformu Girişimciler Topluluğu ’nun düzenleyeceği, 6 gün sürecek bu atölye çalışması sonucunda katılımcıların iş planlarını tamamlamış olmaları hedeflenmekte. Girişimciler Topluluğu Lideri Volkan Serhan Tuvanç tarafından verilecek eğitimin detayları ve katılım için ilgili GP eğitim sayfasını ziyaret ediniz.

GP Akademi

Gelişim Platformu tarafından üyelere ve katılmak isteyen herkese; paket halinde birden fazla eğitimin sunulduğu bir eğitim programı GP Akademi . Alanında uzman profesyonellerce verilen 9 ayrı eğitimin takvim ve detaylarını, katılım şartlarını ilgili GP eğitim sayfasından öğrenebilirsiniz.

Inbound Marketing University Turkey

Inbound Marketing University Turkey, online pazarlamanın her alanında kullanıcılara özet bilgiler vermeyi hedeflerken, kısa zamanda online pazarlamayı anlamak isteyen, bu alanda kariyer yapmak ve yüksek ücretli iş bulmak isteyenlere cazip bir kariyer fırsatı sunuyor. Eğitim sektörün ileri gelen Dijital Pazarlama Uzmanlarından birisi olan, aynı zamanda Gelişim Platformu Satış Pazarlama Topluluğu Lideri olan Yalçın Parmaksız tarafından veriliyor. Eğitimin detayları ve katılım için ilgili GP eğitim sayfasını ziyaret ediniz.

Üyelerini, Kuzey Irak - Türkiye Yatırım ve Ticaret Fuarına Götürüyorlar

Türk Firmalarını yeni pazarlar ile tanıştırmak, ihraç ürünlerinin tanıtımı, mümessil, temsilciliklerinin oluşturulması ve yerel firmalarla işbirliklerini geliştirmek amacı ile Ülkemizin 2011 yılında Almanya’dan sonra en çok İhracat yaptığı 2. Ülke olan ve Petrol gelirleri ile yakın zamanda bölgenin yeni Dubai’ si olarak görülen, Türkiye ile Ticaretin ve Yatırımların her geçen gün katlanarak arttığı Irak’ın kuzeyinde bulunan Erbil’ e Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile forum ve ikili görüşme programının organize edileceği, ticaret ve işbirliği imkânlarını yerinde görmek üzere tarihleri arasında, üyelerden oluşan Ticaret ve Yatırım Heyeti ile ziyaretler organize ediliyor. Program, detaylar ve katılım için ilgili GP bilgilendirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gelişim Platformu hakkıdan daha fazla bilgi için www.gelisimplatformu.org adresini incelemenizi ve ilginizi çeken topluluklara katılmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bu haberimizi okuduğunuza göre, eğer İstanbul'da yaşıyorsanız muhakkak Girişimciler Topluluğu ile iletişime geçip etkinliklerini takip etmenizi, hatta çalışmalarda etkin olmanızı tavsiye ederiz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AlmanyaDubaiGirişimciIrakİstanbul
Görüş Bildir