Gözüne İlk Çarpan Renklere Göre En Baskın Özelliğini Söylüyoruz!

 > 
32bPAYLAŞIM

Sana gösterdiğimiz manzaralarda gözüne çarpan ilk renk senin en baskın özelliğinin ne olduğunu söyleyecek bize: Biz de ona göre sana seni anlatacağız! Ama bir isteğimiz var; çok düşünmeden ve incelemeden, ilk dikkatinizi çeken rengi seçin! Hazır mısın?

1. Yapacağın şey çok basit! Bu karelerde gözüne çarpan ilk rengi seçmen! Mesela burada hangi renk dikkatini çekti?

2. Peki burada?

3. Ya bu eşsiz manzarada?

4. Acaba burada ilk hangi renk seni çekecek?

5. Pek seçeneğin yokmuş gibi görünen, ama aslında öyle olmayan bir tablo. Hadi söyle, hangi renk?

6. Hangisi hangisi, seni çeken renk söyle hangisi?

7. Nefes kesici, değil mi? Peki ama hangi renk sana "ben buradayım" dedi ilk?

8. Acaba burada ilk hangi renk seni kendine çekti?

9. Çok fazla renk vaaar! Ama acaba senin gönlünün rengi hangisi?

10. Vee son! Burada seni hangi renk çekti?

Özgüvenlisin!

Sen kendine güveni son derece yüksek bir insansın. Çünkü kendi potansiyelini, gücünü ve yapabileceklerini çok iyi biliyorsun ve kendini asla hafife almıyorsun. Bazen seni "kendini beğenmiş" olarak tanımlayanlar olabilir, fakat boş ver onları! Onlar kendine güvenmenin ne demek olduğunu bilmeyen insanlar. Başarabileceklerinin farkında olup ona göre davranmak ile kendini beğenmek arasında dağlar kadar fark var! Ayrıca tam da olması gerektiği gibi sen profesyonel hayatın kadar özel hayatını da son derece ciddiye alıyor ve asla sana laf getirecek veya itibarını zedeleyecek şeyler yapmamaya dikkat ediyorsun.

Endişelisin!

Sen, her şey için fazlasıyla endişelenen ve her şey üzerine gerektiğinden fazla düşünen bir insansın. Fakat bu sürekli endişeli durumun düşündüğün gibi seni hayatını yaşamaktan alıkoymamış. Aksine sana çok güzel yetenekler vermiş. Mesela; daima her şeyin sonunu, sonucunu düşündüğün için hep en iyiyi, en mükemmeli elde etmeye odaklanmışsın. Bu da seni tam bir mükemmeliyetçi yapmış. Diğer yandan her şey üzerine fazlasıyla düşünmen düşünce yeteneklerini geliştirmiş ve problem çözme becerini en tepeye taşımış. Ayrıca insanlar konusunda da tam bir sarraf olmuş, insanların içlerini yüzlerinden okumaya başlamışsın. Bu sayede de dostlarını dikkatli bir şekilde seçerek sağlam temellere oturtulmuş ilişkiler kurmuşsun.

Sevgi dolusun!

Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en sevgi dolu insanlardan birisin! Sempatiksin, samimisin, daima affedicisin ve o mükemmel gülümsemenle birlikte sıcacık bir insansın. Senden kimseye zarar gelmeyeceğine resmen kalıbımızı basarız: Bu yüzden herkes sana gözleri kapalı güvenebilir ve zor anlarında daima orada, yanlarında olduğunu bilir. Etrafındaki insanlar seni bu yüzden gerçekten çok seviyor. Diğer yandan gerçekten son derece romantik ve tutkulu bir insansın. Aşkın en güzel halini sen yaşar ve yaşatırsın yani! Uzun lafın kısası: Sen içindeki o kocaman sevgiyle birlikte bir insanın sahip olabileceği hem en iyi dost hem de en mükemmel sevgilisin!

Heyecanın asla bitmiyor!

Senin; içindeki heyecan bitmek şöyle bir dursun, asla azalmayan bir insansın! Senin içinde aşka, şehvete, başarıya ve her türlü maceraya karşı doymak bilmeyen bir açlık ve heyecan var. Resmen her şeyi yaşamak, denemek istiyorsun. Bu yüzden de sürekli yeni insanlarla tanışmak, farklı ortamlarda bulunmaktan son derece keyif alıyorsun. Diğer yandan da sen kendine hedefler koyup onları elde etmek konusunda son derece başarılısın. Bir şeyi çok istediğin zaman onu elde etmenin yolunu bir şekilde bulur ve kimsenin seni durdurmasına izin vermezsin. Azmin takdir edilir cinsten yani!

Mutluluk sensin!

Mutluluk senin için adeta bir yaşam kaynağı, bu yüzden de onu elde edebilmek için bütün hayatın boyunca uğraşmış ve en güzel yolları bulmuşsun. Hatta mutlulukla öyle bir özdeşleşmişsin ki artık kendin mutluluğun ayaklı hali olmuşsun! En basitinden bir kere olayların daima en parlak ve en umut verici tarafına odaklanarak hiçbir durumun seni üzmesine izin vermemişsin. Ayrıca az önce dedik ya, mutluluğun beden bulmuş hali olmuşsun diye: Bu durum sende öyle bir enerji yaratmış ki yanına dünyanın en üzgün insanı bile gelse onu neşelendirir, moralini yerine getirebilirsin. Yani sen resmen etrafındakiler üzerinde yağmurun ardından doğan güneş etkisi yaratıyorsun güzel insan!

Büyümeyi reddeden bir ruhsun!

Senin hayata karşı merakın hala çok taze ve hiç bitmiyor. Resmen hayata küçük bir çocuğun gözlerinden bakıyorsun. Onun gibi öğrenmeye ve yeni şeyler tecrübe etmeye açsın. Diğer yandan küçük çocukların çok küçük şeylerle mutlu olduğunu bilirsin: İşte sen de tıpkı onlar gibisin. Küçük şeylerle mutlu olmayı, her anının güzelliğini yaşamayı çok iyi biliyorsun. Fakat diğer yandan yine tıpkı onlar gibi çok çabuk sıkılıyorsun: Rutinden kelimenin tam anlamıyla nefret ediyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

Özgüvenlisin! Sen kendine güveni son derece yüksek bir insansın. Çünkü kendi potansiyelini, gücünü ve yapabileceklerini çok iyi biliyorsun ve kendini asla hafife almıyorsun. Bazen seni "kendini beğenmiş" olarak tanımlayanlar olabilir, fakat boş ver onları! Onlar kendine güvenmenin ne demek olduğunu bilmeyen insanlar. Başarabileceklerinin farkında olup ona göre davranmak ile kendini beğenmek arasında dağlar kadar fark var! Ayrıca tam da olması gerektiği gibi sen profesyonel hayatın kadar özel hayatını da son derece ciddiye alıyor ve asla sana laf getirecek veya itibarını zedeleyecek şeyler yapmamaya dikkat ediyorsun.

damla-cankar

Özgüvenlisin!Sen kendine güveni son derece yüksek bir insansın. Çünkü kendi potansiyelini, gücünü ve yapabileceklerini çok iyi biliyorsun ve kendini asla hafife almıyorsun. Bazen seni "kendini beğenmiş" olarak tanımlayanlar olabilir, fakat boş ver onları! Onlar kendine güvenmenin ne demek olduğunu bilmeyen insanlar. Başarabileceklerinin farkında olup ona göre davranmak ile kendini beğenmek arasında dağlar kadar fark var! Ayrıca tam da olması gerektiği gibi sen profesyonel hayatın kadar özel hayatını da son derece ciddiye alıyor ve asla sana laf getirecek veya itibarını zedeleyecek şeyler yapmamaya dikkat ediyorsun.

cookie-ice-cream

Sevgi Dolusun! Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en sevgi dolu insanlardan birisin! Sempatiksin, samimisin, daima affedicisin ve o mükemmel gülümsemenle birlikte sıcacık bir insansın. Senden kimseye zarar gelmeyeceğine resmen kalıbımızı basarız: Bu yüzden herkes sana gözleri kapalı güvenebilir ve zor anlarında daima orada, yanlarında olduğunu bilir. Etrafındaki insanlar seni bu yüzden gerçekten çok seviyor. Diğer yandan gerçekten son derece romantik ve tutkulu bir insansın. Aşkın en güzel halini sen yaşar ve yaşatırsın yani! Uzun lafın kısası: Sen içindeki o kocaman sevgiyle birlikte bir insanın sahip olabileceği hem en iyi dost hem de en mükemmel sevgilisin!

xxaw

Heyecanın asla bitmiyor! Senin; içindeki heyecan bitmek şöyle bir dursun, asla azalmayan bir insansın! Senin içinde aşka, şehvete, başarıya ve her türlü maceraya karşı doymak bilmeyen bir açlık ve heyecan var. Resmen her şeyi yaşamak, denemek istiyorsun. Bu yüzden de sürekli yeni insanlarla tanışmak, farklı ortamlarda bulunmaktan son derece keyif alıyorsun. Diğer yandan da sen kendine hedefler koyup onları elde etmek konusunda son derece başarılısın. Bir şeyi çok istediğin zaman onu elde etmenin yolunu bir şekilde bulur ve kimsenin seni durdurmasına izin vermezsin. Azmin takdir edilir cinsten yani!

monkeydozge

Mutluluk sensin! Mutluluk senin için adeta bir yaşam kaynağı, bu yüzden de onu elde edebilmek için bütün hayatın boyunca uğraşmış ve en güzel yolları bulmuşsun. Hatta mutlulukla öyle bir özdeşleşmişsin ki artık kendin mutluluğun ayaklı hali olmuşsun! En basitinden bir kere olayların daima en parlak ve en umut verici tarafına odaklanarak hiçbir durumun seni üzmesine izin vermemişsin. Ayrıca az önce dedik ya, mutluluğun beden bulmuş hali olmuşsun diye: Bu durum sende öyle bir enerji yaratmış ki yanına dünyanın en üzgün insanı bile gelse onu neşelendirir, moralini yerine getirebilirsin. Yani sen resmen etrafındakiler üzerinde yağmurun ardından doğan güneş etkisi yaratıyorsun güzel insan!

Görüş Bildir