Gözüne İlk Çarpan Figürlere Göre Önceki Hayatında Kim Olduğunu Söylüyoruz!

 > -
Abone ol

Acaba önceki hayatında sen kimdin? Bir kral, kraliçe, mucit? Öğrenmenin en kolay yolu bu testi çözmek! Hadi hemen testi çöz ve önceki hayatında kim olduğunu bul!

Not: Resimleri çok inceleme, sadece ilk gördüğün şeyi seç!

1. Hadi başlayalım: Burada ilk ne gördün?

2. Peki ya burada?

3. Bu resmi hepiniz bir yerlerde görmüşsünüzdür: Fakat şu an gözünüze ilk ne çarptı?

4. Şimdi pek tanıdık olmayan ve oldukça karmaşık bir resimde sıra: İlk ne gördün?

5. Yorum yok: İlk ne gördün?

6. Etkileyici değil mi: Ama bize ilk ne gördüğün lazım!

7. Değişik bir resim daha: Burada ne görüyorsun?

8. Peki burada ne gördün?

9. Burada ne gördün acaba?

10. Birçok şey görülmeyi bekliyor: Ama sen hangisini gördün?

11. Etkileyici bir resim daha: Ne görüyorsun söyle bize!

12. Son olarak: Ne var sence burada?

Eşsiz bir kraliçe!

Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında bir kraliçe olduğunu anladık. Ama öyle sıradan bir kraliçe değil: Hiç kuşkusuz o krallığın gördüğü en güçlü ve en büyüleyici kraliçe sendin! Bir kere gücün ve otoriten karşısında herkes tir tir titriyor, senden hem korkuyor hem de sana hizmet etmek için birbirleriyle yarışıyorlardı. Diğer yandan da büyüleyici güzelliğin, her tarafından akan asalet ve zarafetin ve sanata olan yeteneğin ve düşkünlüğün ile de herkesin hayranlıkla izlediği, bütün erkeklerin, hatta kadınların da, rüyasını süsleyen bir kraliçeydin. Güzelliğin ve asaletinin o günlerden sana miras kaldığını ve herkesin sana hala hayran olduğuna eminiz!

Uğruna anıtlar dikilen bir kral!

Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında bir kral olduğunu anladık. Ama öyle sıradan bir kral değil: Öyle bir kral ki her zaferine yüzlerce şarkı yazılmış, uğruna anıtlar dikilmiş ve efsaneleri nesillerce aktarılmış. Sen hiç kuşkusuz krallığının gördüğü en güçlü ve aynı zamanda cömert bir kraldın. Tahta geçince içindeki hırs, merhametini ve insan sevgini yok etmedi: Aksine, bunlarla birlikte güçlendi ve hem seni hem de krallığını çok daha güzel yerlere getirdi. Sen herkesin koşulsuz şartsız takip ettiği ve hayranlık duyduğu eşsiz bir kraldın. O günlerden sana miras kalan ise elbette içindeki insan sevgisi ve liderlik yeteneğin!

Mucizevi bir lider!

Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında senin ülkesi için canını feda edebilecek bir lider olduğunu anladık. İçinde öyle bir vatan sevgisi vardı ki adeta tüm hayatını ülkene ve ülkenin insanlarına adamıştın. Emeklerinin karşılığını da çok güzel bir şekilde aldın: Yok olmanın eşiğinde olan ülkeni aldığın akıllıca kararlar ve yaptığın fedakarlıklar sayesinde resmen küllerinden yeniden doğurdun ve adını tarihe altın harflerle yazdırdın! Senden sonra senin bilgeliğine, akıllılığına ve fedakarlığına dair şiirler yazıldı, hikayeler anlatıldı, adın hiç unutulmadı! O günlerden sana da sağ duyun, mantığın ve eşsiz zekan miras kaldı!

Zamanının ötesinde bir mucit!

Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında senin zamanının çok ötesinde bir mucit olduğunu anladık! Bir dakika... Yoksa sen Leonardo da Vinci misin? Benjamin Franklin? NİKOLA TESLA? Belki de ateş yakmayı veya yazı yazmayı ilk keşfeden insansın, bilemiyoruz: Fakat bildiğimiz bir şey var ki o da senin önceki hayatında tarihin akışını değiştiren ve eşsiz bir zekaya sahip bir mucit olduğun! O günlerden sana miras kalan ise elbette eşsiz zekan ve yaratıcılığın!

Korkusuz bir savaşçı!

Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında senin korkusuz bir savaşçı olduğunu anladık! Gerçekten çok zor bir hayat yaşamışsın; tarif edilemez acılar yaşamış ve maalesef hayatta kalmak için sürekli savaşmak zorunda kalmışsın. Bu da seni korkusuz ve efsanevi bir savaşçı yapmış. Kimse karşına çıkmaya cesaret edemiyor, hiç kimse seni yenemiyormuş. Adeta düşmanlarının dizlerini titretiyormuşsun. Geçmişteki sen'i hayal kırıklığına uğratma: Engeller karşısında korkup pes etme, damarlarında akan o savaşçının kanını hisset ve başaramayacağın hiçbir şey olmadığını unutma!

Denizlerin tek sahibi ürkütücü bir korsan!

Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında senin adeta dolaştığı denizlerin tek sahibi olan ve yanaştığı her limanda insanların içini korkuyla dolduran bir korsan olduğunu anladık! Sen sadece bir korsan değil, aynı zamanda dünyanın en iyi savaşçılarından da biriydin. Hatta bazen krallar bazı savaşlarda senden yardım bile istiyordu. Adını duyduğu zaman kralların ve kraliçelerin bile dizleri titriyordu. Sen gerçek maceranın ne olduğunu bilen, dünyanın en büyük korsanıydın! O günlerden sana miras kalan ise içinde dinmek bilmeyen macera arzusu ve eşsiz liderlik yeteneğin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

Zamanının ötesinde bir mucit! Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında senin zamanının çok ötesinde bir mucit olduğunu anladık! Bir dakika... Yoksa sen Leonardo da Vinci misin? Benjamin Franklin? NİKOLA TESLA? Belki de ateş yakmayı veya yazı yazmayı ilk keşfeden insansın, bilemiyoruz: Fakat bildiğimiz bir şey var ki o da senin önceki hayatında tarihin akışını değiştiren ve eşsiz bir zekaya sahip bir mucit olduğun! O günlerden sana miras kalan ise elbette eşsiz zekan ve yaratıcılığın!

umidi

Korkusuz bir savaşçı! Korkusuz bir savaşçı! Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında senin korkusuz bir savaşçı olduğunu anladık! Gerçekten çok zor bir hayat yaşamışsın; tarif edilemez acılar yaşamış ve maalesef hayatta kalmak için sürekli savaşmak zorunda kalmışsın. Bu da seni korkusuz ve efsanevi bir savaşçı yapmış. Kimse karşına çıkmaya cesaret edemiyor, hiç kimse seni yenemiyormuş. Adeta düşmanlarının dizlerini titretiyormuşsun. Geçmişteki sen'i hayal kırıklığına uğratma: Engeller karşısında korkup pes etme, damarlarında akan o savaşçının kanını hisset ve başaramayacağın hiçbir şey olmadığını unutma!

srkn-fndlr

Eşsiz bir Graliççaymışım. :) Sana gösterdiğimiz resimlerde gördüğün ilk imgelere göre senin önceki hayatında bir kraliçe olduğunu anladık. Ama öyle sıradan bir kraliçe değil: Hiç kuşkusuz o krallığın gördüğü en güçlü ve en büyüleyici kraliçe sendin! Bir kere gücün ve otoriten karşısında herkes tir tir titriyor, senden hem korkuyor hem de sana hizmet etmek için birbirleriyle yarışıyorlardı. Diğer yandan da büyüleyici güzelliğin, her tarafından akan asalet ve zarafetin ve sanata olan yeteneğin ve düşkünlüğün ile de herkesin hayranlıkla izlediği, bütün erkeklerin, hatta kadınların da, rüyasını süsleyen bir kraliçeydin. Güzelliğin ve asaletinin o günlerden sana miras kaldığını ve herkesin sana hala hayran olduğuna eminiz!

degisikiz

Eşsiz bir kraliçe! ay utanırım şimdi öyle demeyin

crayz-stupid

Eşsiz bir kraliçe! sdadfasfdsf :DD

Görüş Bildir