Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Göztepe'nin Yeni Başkanı Hüseyin Altınbaş

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Göztepe'nin Yeni Başkanı Hüseyin Altınbaş

Göztepe'nin Yeni Başkanı Hüseyin Altınbaş

Göztepe A.Ş'nin yeni başkanı olan Hüseyin Altınbaş "Başarı için yeniden organize ve birlik olmak zorundayız" dedi.

PTT 1. Lig'den Spor Toto 2. Lig'e düşen Göztepe A.Ş'nin yeni başkanı olan Hüseyin Altınbaş, "Hem idari anlamda, hem de sportif anlamda bir başarı için yeniden organize ve birlik olmak zorundayız" dedi.

Ağabeyi İmam Altınbaş'ın yerine Göztepe A.Ş'de başkanlığa gelen Hüseyin Altınbaş, İzmir'de gazetecilerle bir araya geldi.

Altınbaş, futbol takımı için 2012-2013 sezonunun arzulandığı gibi bitmediğini, bunun üzüntüsünü yaşadıklarını kaydetti. Göztepe taraftarının, İzmirlilerin hasasiyetlerini paylaştığını kaydeden Altınbaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sporda başarısızlığı unutturacak tek yol vardır. O da başarıya koşmak, yeniden başarılı olmaktır. 88 yıllık geçmişinde Türkiye'de az sayıda kulübe nasip olmuş başarıların sahibi olan Göztepe Spor Kulübü asla başını öne eğmeyecek ve Türk spor tarihindeki başarılı görevine devam edecektir. Hem idari anlamda, hem de sportif anlamda bir başarı için yeniden organize ve birlik olmak zorundayız. İzmir kulüplerinin hiçbirinin uzun süredir Süper Lig'de yer almıyor olması da sadece futbol kulübü yöneticilerini değil, bu şehre gönül vermiş herkesi ilgilendirmelidir."

Altınbaş, hedeflerinin 2013-2014 sezonu olduğunu belirterek, "Yapacağımız çok iş var. Bu amaçla, bu misyon ve vizyonla huzurunuzdayım. 2012-2013 sezonu geride kaldı. Arkaya bakmak yok. Geçmişten ders alarak geleceğe koşacağız. Önümüze bakacağız. Hedefimiz 2013-2014 sezonudur" dedi.

Göztepe'yi seven emek harcamak isteyenlerle yollarına devam edeceklerini kaydeden Altınbaş, "Futbol direktörlük görevine bizimle uzun süre çalışmış, kendi aramızdan altyapı koordinatörümüz Özgür Zengin arkadaşımızı getirdik. Ne karar alacaksam onunla alacağım" diye konuştu.

Altınbaş, Göztepe A.Ş'nin başkanı olarak konuştuğunu, ilerde Göztepe Spor Kulübü Derneği'nin de başına gelebileceğini belirterek, "Derneğin faaliyete geçmesi için çalışmalar yapıyoruz. Eğer uygun olursa derneği hayata geçirebiliriz. Beyin ve fikir olarak İzmir'de yaşayacağım. Fiziksel olarak nerede yaşayacağım önemli değil" dedi.

Geçen sezonki başarısızlıkta yönetimsel hataların olduğunu ifade eden Altınbaş, "Yönetici iyi yönetmiyorsa, gördüğü hataya müdahale etmiyorsa, yönetici hatayı yapan kişi kadar hatalıdır. Bundan sonra bir sorun görüldüğünde anında müdahale edilecek" diye konuştu.

Futbol direktörü Özgür Zengin

Futbol direktörü Özgür Zengin ise yeni sezonda yönetim kurulu ile teknik direktör arasında köprü görevi göreceğini, teknik direktörün kendi motviasyonunu saha içine yoğunlaştırmasını sağlayacağını kaydetti. Başarının istikrarla yakalanabileceğini belirten Zengin, şöyle konuştu:

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İzmirfutbol
Görüş Bildir