Gozo Yeniliklerle Karşınızda

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Gozo Yeniliklerle Karşınızda

Gozo Yeniliklerle Karşınızda

Renk Üstay ve Hakan Arat ortaklığında açılan, İspanyol mutfağı başta olmak üzere uluslararası ve yerel lezzetlerin en iyi örneklerini sunan Gozo , yenilediği menüsü ve müzik dolu gecelerle müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya hazırlanıyor.

İspanyol mutfağı dendiğinde akla ilk gelen ‘ tapas ’ çeşitlerine yenilerini ekleyen, Türk meze kültürü ile İspanya’nın tapas yemek tarzını harmanlayan Gozo ’daki lezzetlere 28 Eylül’den itibaren her cuma ve cumartesi ünlü müzisyenler Jozi Levi ve Sarper Semiz’in doyumsuz müzik ziyafeti eşlik ediyor.

Brezilya müziğinin Türkiye’deki ustası Jozi Levi’nin, 2008 yılında yetenekli müzisyen arkadaşları ile bir araya gelerek kurmuş olduğu ‘Jozi Levi Brazil Project’ Samba’dan Pagode’ye, Bossa Nova’dan Baião’ya MPB tarzlarında Brezilya müziği ve ritmlerinin oluşturduğu repertuarıyla her Cuma 22:30’dan itibaren Gozo’da dinlenebilecek. Cumartesi akşamları ise Gozo müdavimlerine, Eylülist’ten tanıdığımız Sarper Semiz ve grubu eşlik edecek. 2007 yılında kurulan Sarper Semiz ve grubunun yeni projesi Beybaa’nın elemanlarının müzikal kimlikleri birbirinden farklı ve özgün. Serhan Yastıman, Emre Can, Erhan Seçkin’den oluşan, zaman zaman farklı konuk sanatçıları da ağırlayacak olan Beybaa bu yeni projede doğu ile batıyı sentezliyor.

Gozo ; sıcak, soğuk, ekmek üstü olarak çeşitli lezzetlerin küçük porsiyonlarla şarap eşliğinde sunulduğu ‘Tapas’ları çağdaş bir anlayışla hazırlıyor. Tapasları sadece İspanyol değil, diğer uluslararası ve yerel lezzetlerle harmanlanmış olarak servis eden Gozo, damak zevkine düşkün olanların favori adresi.

Asma katında 35, giriş katında 80 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan Gozo ; özel toplantılar, iş görüşmeleri, doğum günü, yıldönümleri, arkadaş toplantıları gibi buluşmalar için de iyi bir adres. Şişhane’de yer alan Gozo Tapas Restaurant&Bar, yenilenen menüsü ve hafta sonu sahne alan müzisyenleri ile müşterilerine sunduğu keyfi bir üst çıtaya taşıyor.

Bu yazıyı beğendiyseniz, paylaşın

Yazılarımızı takip etmek istiyor fakat hergün sitemizi ziyaret edecek vakit bulamıyor musunuz? Haftalık e-posta bültenimize üye olarak yazıları kaçırmadan sitemizi takip edebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BrezilyaİspanyaŞarapmüzik
Görüş Bildir