Gözleriniz Yamulacak: Bu Şekillerden Hangisinin En Üstte Olduğunu Bulan Yok!

-

Sana her soruda dörder tane şekil göstereceğiz ve bize hangisinin en üstte olduğunu söylemeni isteyeceğiz. Basit gibi görünüyor öyle değil mi? Ama hiç de düşündüğün kadar basit olmayacak inan! Gözlerin yanacak, yamulacak ve acıyacak! Kendine güvenmiyorsan bizce hiç çözme bu testi.

1. Hadi başlayalım: Hangisi en üstte?

2. Peki ya burada hangisi en üstte?

3. Evet soru aynı, hangisi en üstte?

4. Hadi hadi, hangisi en üstte?

5. Gözler yanmaya başladı mı? Söyle bakalım hangisi en üstte?

6. Daha da yanacak o gözler! Hangisi en üstte?

7. Hatta çok üzgünüz ama yamulacak o gözlerin! Hangisinin en üstte olduğunu söyleyebilir misin?

8. Tamam tamam bu son yamulma, ama son kez söylemen lazım bize hangisinin en üstte olduğunu!

Ağlama canım ağlama!

Acı var mı acı? Var gibi biraz... Ama biz uyardık gözlerin yanacak diye. Kendine güvenmiyorsan gelmemeliydin. Bak ne oldu şimdi, gözlerindeki acı ile kaldın. Neyse artık ya, başka testlerde gösterirsin belki yeteneklerini :)

Vaaay, hiç fena değil!

Helal sana, gözlerin çok da acımamış gibi. Güzel güzeel, hiç fena değil! Ama yine de mükemmel olmadığını biliyorsun. Olsun biz yine şunları söyleyelim de içimizde kalmasın: Renkleri ayırt etmek konusunda hiç fena değilsin, ama kendini geliştirmen lazım. İnan bize bu konuda oldukça başarılı olabilirsin, o potansiyel sende var!

Elf gözlerin neler görüyor?

Gerçekten şaka yapmıyoruz, anlat bize sevgili kardeşimiz... Elf gözlerin neler görüyor! İnanılmaz bir yeteneğe sahip olduğunun farkında mısın? Bu testten gerçekten bu başarıyı elde etmek her baba yiğidin harcı değildir. Çok ciddiyiz! Senin gözlerin adeta en küçük ayrıntıyı, tonu ve hareketi anında sezebiliyor. Aman dikkat et onlara, çok iyi koru!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
devemavisi

Miyop olmama rağmen 8/8 Gerçekten şaka yapmıyoruz, anlat bize sevgili kardeşimiz... Elf gözlerin neler görüyor! İnanılmaz bir yeteneğe sahip olduğunun farkında mısın? Bu testten gerçekten bu başarıyı elde etmek her baba yiğidin harcı değildir. Çok ciddiyiz! Senin gözlerin adeta en küçük ayrıntıyı, tonu ve hareketi anında sezebiliyor. Aman dikkat et onlara, çok iyi koru!

mstr-maga

Elf gözlerin neler görüyor? Gerçekten şaka yapmıyoruz, anlat bize sevgili kardeşimiz... Elf gözlerin neler görüyor! İnanılmaz bir yeteneğe sahip olduğunun farkında mısın? Bu testten gerçekten bu başarıyı elde etmek her baba yiğidin harcı değildir. Çok ciddiyiz! Senin gözlerin adeta en küçük ayrıntıyı, tonu ve hareketi anında sezebiliyor. Aman dikkat et onlara, çok iyi koru!

real-muslim

2 yanlış

bukissse

Ne biçim şiyler yapiysınız ya

dileksahin

Ne elf gözü be 3.50 miyopum ben 😔

Görüş Bildir