Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zihnini Odaklayarak Görsellerde Eksik Olan Sayıları Bulabilecek misin?

 > -

Bu testte yapman gereken hem çok basit, hem de çok zor! Bakış açını tartacağımız, zihninin derinliklerine ulaşan yolları keşfetmeye çalışacağımız testimizde bakalım verilmiş sayılar arasındaki işlemsel bağlantıları keşfedip eksik olan sayıları bulabilecek misin?

Not: Cevapları testi tamamladıktan sonra görebilirsin!

1. Kaç gelmeli?

2. Kaç gelmeli?

3. Kaç gelmeli?

4. Kaç gelmeli?

5. Kaç gelmeli?

6. Kaç gelmeli?

7. Kaç gelmeli?

8. Kaç gelmeli?

Zihninin sınırları evrenin ucuna dayanmış!

Zihnin tam anlamıyla kusursuz çalışıyor. Sayılar arasındaki ilişkileri adeta kusursuz şekilde ortaya çıkarman günlük hayatta karşına çıkan olayları da mükemmel bir perspektiften bakarak kendi yararına çevirebildiğinin kanıtı. Aynı gelişmelere veya problemlere diğer insanlardan çok farklı şekilde yaklaşabiliyor, olabilecek tüm ihtimalleriyle değerlendirebiliyorsun. Bu da her tuttuğunu koparmanı sağlıyor. Ucu bucağı olmayan, belki de bin insanda bir görülen bu müthiş zekanın değerini bilmelisin!

Oldukça parlak bir zihne sahipsin!

Zihnin hiç de öyle hafife alınabilecek bir türden değil! Sonuçların tamamını bilememiş olabilirsin, ancak bu kesinlikle olumsuz bir anlam taşımıyor; aksine insanların çoğunun fark bile edemediği, oldukça benzersiz ve özel bir perspektife sahip olduğunu gösteriyor! Zihnin herkesten daha farklı çalışıyor, daha önce çok az beynin ulaştığı yollardan ilerliyor. Kesinlikle üst düzey bir zihne ve algılama yeteneğine sahip olduğunu söylemeliyiz!

Bir milim bile yaklaşamadın!

Sana bir iyi, bir de kötü haberimiz var! Önce kötüsü; üzülerek söylüyoruz ama maalesef zihnin bağlantıları keşfetme konusunda bir adım geride kalmış. İyi haberse, bu durumu değiştirebilmek için gerekli olan potansiyele fazlasıyla sahipsin! Zihnin kesinlikle gelişime açık, olması gerekenin dışındaki yollardan ilerleyerek farklı sonuçlara ulaşıyor olman farklı bir perspektife sahip olduğunun göstergesi. Bu farklılığını bağlantıları daha iyi kavrama yeteneğini geliştirerek bununla birleştirirsen muazzam bir zihne ve algılama seviyesine sahip olabileceğin çok açık!

Yanıtları tıklayarak görebilirsiniz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Zihninin sınırları evrenin ucuna dayanmış!

anexeiss

Zihninin sınırları evrenin ucuna dayanmış! Zihninin sınırları evrenin ucuna dayanmış! Zihnin tam anlamıyla kusursuz çalışıyor. Sayılar arasındaki ilişkileri adeta kusursuz şekilde ortaya çıkarman günlük hayatta karşına çıkan olayları da mükemmel bir perspektiften bakarak kendi yararına çevirebildiğinin kanıtı. Aynı gelişmelere veya problemlere diğer insanlardan çok farklı şekilde yaklaşabiliyor, olabilecek tüm ihtimalleriyle değerlendirebiliyorsun. Bu da her tuttuğunu koparmanı sağlıyor. Ucu bucağı olmayan, belki de bin insanda bir görülen bu müthiş zekanın değerini bilmelisin!

kumsal_

sadece 7 ve 8 yanlış diğerlerinin hepsi doğru! Hani bana alkış

onur-adak

Bir milim bile yaklaşamadın! Bir milim bile yaklaşamadın! Sana bir iyi, bir de kötü haberimiz var! Önce kötüsü; üzülerek söylüyoruz ama maalesef zihnin bağlantıları keşfetme konusunda bir adım geride kalmış. İyi haberse, bu durumu değiştirebilmek için gerekli olan potansiyele fazlasıyla sahipsin! Zihnin kesinlikle gelişime açık, olması gerekenin dışındaki yollardan ilerleyerek farklı sonuçlara ulaşıyor olman farklı bir perspektife sahip olduğunun göstergesi. Bu farklılığını bağlantıları daha iyi kavrama yeteneğini geliştirerek bununla birleştirirsen muazzam bir zihne ve algılama seviyesine sahip olabileceğin çok açık!

srdrkaya

yine çok zekiyim :)))) (ama sonuçların yarısı yanlış)

Görüş Bildir