Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Görsel Tahmin Yeteneğin Ne Derece Güçlü?

 > 
313PAYLAŞIM

Sorularda sayılarını tahmin etmeni isteyeceğimiz  çeşitli şeyleri teker teker saymadan cevaplaman gerekmekte. Haydi başlayalım...

1. Resimde kaç insan görüyorsun?

2. Resimde kaç tane ev var?

3. Burada kaç tane lego bloğu var?

4. Kaç tane bal kabağı görebiliyorsun?

5. Bu kalbin içinde kaç tane kuru üzüm var?

6. Kaç ayrı taş görebiliyorsunuz?

7. Bu güzel bilyelerden kaç tane var?

Yalnızca 7'de 1!

Eğer ki doğru fotoğraflara baktığından eminsen oturup düşünmenin vakti geldi...  Neden görsel tahmin yeteneğin bu kadar zayıf diye...  Üzücü fakat gerçek sen bu konuda çok kötüsün!

7'de 2: Fena...

Açıkça konuşalım, hiç birbirimizi kandırmanın gereği yok. Şimdi gerçeği öğrenmenin vakti. Hazırsan söylüyoruz: Senin görsel tahmin yeteneğin zayıf!

7'de 3: Ehh!

Yarısından azını doğru yapmış olsan da sen, bu konuda ne iyisin ne kötüsün tam orta kararsın yani. Sana kötüsün demek haksızlık olur çünkü hiç belli olmaz belki de 1 ay sonra testi yeniden çözeceksin ve hepsini doğru yapacaksın.

7'de 4: Hiç fena değil!

Soruların yarısından çoğunu bildiğine göre sana kesinlikle sen kötüsün diyemeyiz! Sen bu konuda şüphesiz iyisin! Belki de biraz dalgındın sadece. Hatta normal bi zamanına denk gelse en ufak affın olmazdı eminiz!

7'de 5: Müthiş!

Sen bu işi çözmüşsün, belli ki özel bir yeteneğin var tak tak tak neredeyse hepsini bir çırpıda doğru işaretledin!  Bize de seni tebrik etmek düşer: Tebrikler!

7'de 6: Süper!

Bu konuda çok yetenekli olduğuna hiç şüphe yok! Zaten 7'de 7 yapmak için oturup hepsini saymak gerekiyor, önemli olan bakar bakmaz kaç tane gördüğün! Bu sebeple sen harikasın !

7'de 7: Valla Helal!

Senin gözlerinin bu iş için tasarlanmış bir bilgisayar gibi çalışıyor! Göz beyin koordinasyonun 10 numara 5 yıldız! Gözlerinin fıldır fıldır oynayıp gösterdiğimiz her şeyi son sürat saydığını görür gibiyiz! Oturup saymış üşenmeden diyenlere aldırma biz senin hile yapmadığını biliyoruz!

7'de 0: Hayrete şayan!

Neredeyse 7'de 7 yapmak kadar zor! Dolayısıyla seni zoru başardığın için tebrik ederiz. Ancak üzelerek söylememiz gerekiyor ki; sen maalesef bu konuda yetenekli değilsin :(

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asin-bayraklari

7 : 0 Neredeyse 7'de 7 yapmak kadar zor! Dolayısıyla seni zoru başardığın için tebrik ederiz. Ancak üzelerek söylememiz gerekiyor ki; sen maalesef bu konuda yetenekli değilsin :(

serap_goruyorum

saymakla görsel tahminin ne alakası var onu anlayamadım..

glnznaz

saymayan bizden değildir :D

Gizli Kullanıcı

Resimler zor lan

onur-seckin-inal

7/6

Görüş Bildir