Google Earth'de Gizli İnanılmaz Görüntüler

-

Paris'teki bu otopark'ta sıra dışı bir şeyler oluyor olmalı! Zira park halinde bir jet görebileceğiniz çok fazla otopark olmasa gerek.

Amerikanın sevilen televizyon programlarından birini hazırlayan Oprah Winfrey'i tarlasında yaşatmaya karar veren Arizona halkı, işte bu eseri hazırlamış.

Bu fotoğrafa dikkatli bakıldığında görülen tek figürün ortadaki büyük yıldız olmadığı fark ediliyor. Koordinatlar: 37°24′5.26″N - 116°52′4.65″W

Bu son derece ilginç ve ne olduğu kestirilemeyen figür ise Şili’de çöllerin içinde yapılmış. Koordinatlar: 19°56′56.66″S - 69°38′1.87″W

Perspektife dikkat! Binanın duvarında yer alan maket otomobil, Google Earth'ten alınan bu karede hayli ilginç duruyor öyle değil mi?

Bu tür galerilerde mutlaka yer alan insan suretlerine biz de bir yenisini ekliyoruz. Canada'nın Alberta bölgesinde yer alan bu tuhaf şekiller, adeta bir insan profilini resmediyor. Bu görseli bu şekilde görebilmemiz için Google Earth'e ihtiyaç olduğu kesin.
Tamamen doğal olan bu İpod dinleyen Kızılderili figürünü suni yollarla yapmak bile gelmezdi insanın aklına. Koordinatlar: 50° 0′37.50″N - 110° 6′48.25″W

Firefox tarayıcısının ünlü logosu. Koordinatlar: 45° 7′25.51″N - 123° 6′49.66″W

Görüntü Detroit'deki Ford binasını görüyorsunuz. Tepesine dev bir Ford logosu koyarlarken, Google Earth gibi bir teknolojinin var olacağını düşündüler mi, yoksa amaçları sadece uçak yolcularına reklam yapmak mıydı? Benzeri bir uygulamayı Coca Cola da yapıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hiraunal

2.fotoğraf ; "ben bakkala uçakla gidiyorum" gibi bişey bu ahahah

Başlıklar

FirefoxGoogle Earth
Görüş Bildir