Gökçek, CHP'li Belediyelerin Foyasını Ortaya Çıkardı

 > -

Gökçek, CHP'li Belediyelerin Foyasını Ortaya Çıkardı

Gökçek, CHP'li Belediyelerin Foyasını Ortaya Çıkardı

Gezi Parkı” protestoları sırasında “Yeşili savunuyoruz” bahanesiyle vatandaşları sokağa dökmeye çalışan CHP'nin belediyeleri de “Ağaç katili” çıktı.

CHP PROVOKATÖRLÜK YAPIYOR

CHP'li belediyelerin ağaç katliamlarını belgelerle açıklayan Gökçek, “CHP provokatörlük yapıyor, amaçları üzüm yemek değil bağcıyı dövmek” dedi.

İZMİR'DEKİ AĞAÇ KATLİAMI BELGELERLE KANITLADI

CHP'li İzmir ve Aydın belediyelerinin yaptıkları ağaç katliamını belgelerle gözler önüne seren Gökçek “Kılıçdaroğlu yeşili yıktın, yaktın sonra yeşilden bahsediyorsun.” diye konuştu. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ormanlık alanı fuar alanı yapmak için ortadan kaldırıldığını ifade eden Gökçek, fuar alanı yapılmadan önceki ve sonraki fotoğrafları da kamuoyuyla paylaştı.

CHP'Lİ VEKİLİN FOYASINI ORTAYA ÇIKARDI

CHP'nin yeşili korumak adına iğne ucu kadar samimi olmadıklarını dile getiren Gökçek, "gezi parkı" eylemi sırasında eylemlere katılan ve destek veren CHP Aydın milletvekili Osman Aydın'ın maden aramak için izinsiz ağaç kestiğini ve bu nedenle 1 yıl hapis cezasına çarpıtıldığının altını çizdi.

ÜÇÜ BİR ANKARA ETMEZ

Gökçek; İzmir, Antalya ve Eskişehir Büyükşehir Belediyelerinin tarihleri boyunca yaptıkları toplam yeşillendirmenin, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 1 yılda yaptığı yeşillendirmeye bile eş değer olmadığını da sözlerine eklerken “Onların diktikleri ağaçlarla, bizim diktiğimiz ağaçlar mukayese bile edilmez” diye konuştu.

BEYAZ GAZETE

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraAntalyaAydınCumhuriyet Halk PartisiEskişehirGezi ParkıİzmirKemal Kılıçdaroğlu
Görüş Bildir