Gökçek: 'Aygün, Onu Kaçıran PKK'lılarla Akraba'

 > -

Gökçek'ten, 'Aygün'le PKK'lılar Akraba' İddiası

Gökçek'ten, 'Aygün'le PKK'lılar Akraba' İddiası

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'le ilgili olarak son iddia Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten geldi: Aygün kendisini kaçıran ve Ovacık Savcısı'nı vuran PKK'lılarla akraba...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek , Ovacık Savcısı Murat Uzun ’u şehit eden PKK ’lıların CHP 'li Hüseyin Aygün akrabaları olduğu iddiasını televizyonda söyledi.

Samanyolu Haber'de canlı yayına katılan Gökçek, ' Hüseyin Aygün 'ü kaçıran kişilerin Hüseyin Aygün 'ün yakın akrabaları olduğu söyleniyor ' dedi. Gökçek 'Savcımızı şehit eden PKK 'lıların Hüseyin Aygün 'ü kaçıranlar olduğu ortaya çıktı. Aygün 'ün 'İyi çocuklar ' dediği kişiler maalesef savcımızı katletti. Çok enteresan bir şey daha söyleyeceğim, bugüne kadar da kamuoyuna intikal etmedi bu olay. Hüseyin Aygün 'ü kaçıran kişilerin Hüseyin Aygün 'ün yakın akrabaları olduğu söyleniyor. Yani bu işi organize edenlerin, Hüseyin Aygün 'ün akrabası olduğu bütün Tunceli 'de konuşuluyor. Medyaya intikal etmeyen ama halkın arasında çok yoğun olarak konuşulan bir ifade” dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraCumhuriyet Halk PartisiMelih GökçekŞehitTunceliolay
Görüş Bildir