Gökçek Ankara'ya Boğaz Yapacak!

 > -

Melih Gökçek, 18 Tane Proje Açıkladı

Seçim çalışmalarının stratını veren Melih Gökçek, yeniden seçilmesi halinde 18 proje vaadinde bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yerel seçim çalışmalarını başlatıyor. Gökçek, seçim çalışmaları kapsamında Ankara için hazırladığı 18 projesini açıkladı.

KONUŞMASI SLOGANLARLA KESİLDİ

Destekçilerinin sık sık 'Vur vur inlesin Mnasur Yavaş dinlesin' sloganlarıyla konuşmasını kestiği Gökçek, yeniden seçilmesi halinde açıkladığı projelerin hepsini gerçekleştireceğini belirtti.

"BOL KESEDEN ATANLAR VAR"

Seçim sürecinde yerine söz verilip sonradan yerine getirilmeyen vaadlere değinen Gökçek "Seçim sürecinde bol keseden atanlar var, seçim kampanyalarını hizmet üretmek üzerine değil, karalamak üzerine kurmuşlar. Onların yaptığı tek bir şey var; yalan atmak, iftira atmak, milli birliğimiz ve kardeşliğimiz hedef almak. Ancak ben bugün bu konulara girmeyeceğim, siz zaten olan biteni biliyorsunuz." dedi.

İşte Gökçek'in açıkladığı projeler;

1.proje Avrupa'nın en büyük tema parkı ANKAPARK,

2. proje Ankara Boğazı, Ankara'ya 10 bin kilometrelik dev kanala yapılacak.

3. proje Sıhhİye Havaalanı metrosu. Önümüzdeki 5 yıl içinde bitecek.

4. proje Otobüs teleferik, dolmuş ve otobüs duraklarına da durakları olacak, Kızılay Dikmen, Kızlay mamak gibi bölgelerde yap işlet devret yöntemiyle yapılacak. Toplam 23 kilometre olacak

5. proje Kuzey Yıldızı'na (Kuzey Ankara) Cumhuriyet tarinin en güzel camisi ve kültür merkezini yerleştiriyoruz ihalesi yapıldı.

6. proje Fuar alanı, Esenboğa Havalimanı'na bitişik bir alanda toplam 50 bin metrekare kapalı ve açık alanı olacak! 2014 bitmeden açılacak

7. proje İnanç müzesi. İnanç turizmini geliştirecek

8. proje Termal proje

9. proje Çok amaçlı kongre projesi

10. proje 333 Ankara, Avrupa'nın enbüyük binası 333 metre yükseklikte olacak. kat karşılığı olacak.

11. proje Ankara'ya katılan yeni ilçelerimizde tarım ve hayvancılığın teşviki yapılacak, bölge halkına gerke hayvanve tohum verilerek tarım ve hayvancılık desteklenecektir.

12. proje 15 bin kişilk bir stat

13. proje Hacı Bayram-ı Veli cami yenileme işlemi, Ayrıca kapalı duraklar ve Hacı bayram Kültür merkezini yapacağız

14. proje Aile yaşam merkezleri hizmete girecek. Çocukların, gençlerin, hanımların, engelli ve yaşlıların yararlanacağı sosyal, kültürel faliyetlerde bulunacağı merkezler yapılacak.

15. proje Gölbaşı oto galerileri projesi;Her türlü aracın satıldığı oto galerileri inşa edilecek. Arazi kamulaştırılması bitti. Yapımı en kısa sürede bitirilip, Ankara içindeki oto galerileri buraya taşınacak.

16. proje Dünyada en iddialı olduğumuz Rekrasyon alanı yapacağız 8 tane var İki tanenin yapımı devam ediyor 1 tane daha eklyeceğiz. Çubuk bir barajının etrafı piknik alanları olacak

17. proje Çam Koru rekrasyon alanı . Yaz kış bütün vatandaşlarımıza hizmet verecek rekrasyon alanı olacak

18. proje Yeni mamak projesi. kentsel dönüşüm kampanyası çerçevesinde 5000 bin konut yapılacak. Bir kısmının anahtarlarını verdik . Mamak'ın makus talihini yeneceğiz.

sondakika.com

Haberin Tamamı İçin:

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir