Göğüs Büyütme Hakkında Bilmek İstedikleriniz

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Göğüs Büyütme Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Göğüs Büyütme Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Göğüslerimi dilediğim kadar çok büyütebilirim: YANLIŞ

Seçilen protezin büyüklüğünü hastanın vücut yapısı, boyu ve kilosuna bakılarak karar verilildiği için, meme dokusu az olan bir hastanın büyük bir protez seçmesi, doğal olmayan bir görünüme yol açar. Aynı zamanda protezin dışarıdan anlaşılmasına ve yaşam konforunun azalmasına neden olur. Protezi seçerken mümkün olduğu kadar doğal kalmaya dikkat edilmelidir. En uygun büyüklükteki protezi seçmek için hekim, birtakım ölçümler yapar ve vücudunuzun genel şekline göre ideal bir büyüklük aralığı belirler. Sizde bu aralıktaki protezler arasından seçim yapabilirsiniz. Silikon protezim uçakta patlar: YANLIŞ

Günümüzde kullanılan jel protezlerin patlama olasılığı yoktur. İçinde yapışkan molekülü olanlarda ise bıçakla kesilse dahi sızdırma olmamaktadır. Ancak protezlerinde değişik kalite olanları mevcuttur; mutlaka size takılan protezin markasını ve modelini biliniz.

En küçük silikon protezi taktırayım ki doğal olsun: YANLIŞ

Yapılan ölçümlerde ortaya çıkan büyüklük aralığının altındaki protezler meme dokusunu yeteri kadar doldurmayacağı için istenilen sonuca ulaşmak zordur. Bu nedenle izlenecek en iyi yol, hekimin önereceği büyüklük sınırlarının altına inmemeye ve üstüne çıkmamaya çalışmaktır.

Silikon protezi taktırdım artık göğüslerim hiç sarkmayacak: YANLIŞ

Silikon protez takılan memelerde bir miktar dikleşme meydana gelir. Ancak yıllar içinde meydana gelecek deformasyonlar silikon protez yerleştirilen göğüslerde de oluşacaktır. Bu nedenle ilerleyen yıllarda bu bireylerde de meme dikleştirme operasyonuna ihtiyaç duyulabilir. Bu ihtiyaç silikon protez yerleştirilmiş göğüslerde genellikle daha az olmaktadır.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir