Gmail'in Yeni Arayüzü Göründü!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Tamamen Yenilenen Android Gmail Uygulaması Yolda

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Google I/O 13 etkinliği Google'ın yeni servislerini görmemizi ve yeniliklerden haberdar olmamızı sağlamıştı. Konferansta resmi olarak açıklananlara ek olarak elbette bazı sızdırılan bilgiler de ortaya çıktı ve bunlardan bir tanesi ise Gmail Android uygulamasının yeni hali oldu. The Verge tarafından da doğrulanan yeni Gmail uygulaması anlaşılan o ki oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olacak.

Tamindir

Haberin Tamamı İçin:

Gmail'in Yeni Arayüzü Göründü!

Gmail'in Yeni Arayüzü Göründü!

Google'ın Gmail'in görünümünde yapacağı dev değişiklik, şimdiden internette göründü!

Bir süredir Google hizmetlerinde köklü bir yeniden yapılandırmaya gidildiğine tanıklık ediyoruz. Neredeyse her hafta bir Google hizmetinin yakında sonlandırılacağına ilişkin duyumlar alıyoruz desek yeridir. Firmanın hedefindeki son hizmet Gmail . Ama e-mail hizmetini kullanan okurlarımızın endişelenmesine gerek yok: Hizmet kaldırılmıyor ama biraz " makyajlanıyor ".

Gmail'in yenilenen arabiriminde tüm mektuplar, gelen kutusunun üzerinde bulunan dört sekme altında toplanacak: Primary , Social , Promotions ve . Gelen mektuplar içeriklerine göre bu dört sekmeden birinin altında görüntülenecek. Böylece örneğin Facebook gibi sosyal ağlardan gelen mesaj ve mektuplar, Social sekmesi altında toplanacak, mesaj kalabalığının yarattığı kirlilik önlenecek. Kulağımıza gelen son duyumlar, Gmail Android uygulamasının da benzer bir arabirime sahip olacağına işaret ediyor.

Google'ın uzun süredir değişiklik yapılmayan Gmail arabirimine yaptığı bu ekleme, yükselen rakip e-mail hizmeti sağlayıcılarının sunduğu yeni seçeneklere cevap verme gereği duyduğunu gösteriyor. Ancak geçtiğimiz günlerde düzenlenen Google I/O etkinliğinde bu konuda herhangi bir duyuru yapılmamış olması, duyumların gerçekliği konusunda soru işaretleri oluşturuyor.

Chiponline

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidDeepMindFacebookGmailGoogle
Görüş Bildir