Arınç, Taksim Platformu Heyetini Kabul Edecek

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Gezi Parkı Eylemlerini Başlatan Ekip Bülent Arınç ile Görüşecek

Taksim Platformu Üyeleri yarın saat 11:00'de Başbakanvekili Bülent Arınç ile görüşecek. Bülent Arınç bugün yaptığı açıklamada da ilk eylemleri başlatan ...

Haberin Tamamı İçin:

Arınç Yarın Taksim Platformu Heyeti İle Görüşecek

Başbakanvekili Bülent Arınç, yarın saat 11.00’de Taksim Platformu heyeti ile görüşecek.

Başbakanvekili Arınç, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında, “Halkımızın kafa karışıklığını gidermek üzere, bu konuda iyi bir bilgilendirmeye ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bu konuda dava açan ve yürütmeyi durdurma kararını istihsal eden dernek yetkilileriyle de bugün ve yarın görüşeceğim. Onların taleplerini ve düşüncelerini de alacağım. Yine bu konuda ilk eylemleri başlatan arkadaşlarımızdan talep olursa, onların da olaylara hangi gözle baktıklarını dinleme imkanı bulacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Arınç, yarın saat ...

Haberin Tamamı İçin:

Arınç, Taksim Platformu Heyetini Kabul Edecek

Başbakanvekili Bülent Arınç, yarın saat 11.00'de Taksim Platformu heyeti ile görüşecek.

Başbakanvekili Arınç, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında, "Halkımızın kafa karışıklığını gidermek üzere, bu konuda iyi bir bilgilendirmeye ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bu konuda dava açan ve yürütmeyi durdurma kararını istihsal eden dernek yetkilileriyle de bugün ve yarın görüşeceğim. Onların taleplerini ve düşüncelerini de alacağım. Yine bu konuda ilk eylemleri başlatan arkadaşlarımızdan talep olursa, onların da olaylara hangi gözle baktıklarını dinleme imkanı bulacağım" ifadelerini kullanmıştı.

Arınç, yarın saat 11.00'de Başbakanlık Merkez Bina'da Taksim Platformu heyetini kabul edecek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah GülBülent ArınçGezi Parkı
Görüş Bildir