Gerçekten Aşkın Yaşı Yok mu? Aralarındaki 28 Yıllık Farkı Umursamadan Mutlu Bir Birliktelik Yaşayan Çift: Stephen ve Nadine

404PAYLAŞIM

27 yaşındaki Nadine Tran ve kendinden 28 yaş büyük Şikago'lu itfaiyeci Stephen Curley bir yıl önce tanıştılar ve bunun, büyük yaş farkında rağmen ilk görüşte aşk olduğunu söylüyorlar... The Sun'dan derlediğimiz haberin devamı için sizi şöyle alalım. 👇🏻

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/674250...

Nadine girişimci 27 yaşında genç bir kadın ve kendisinden 28 yaş büyük bir itfaiyeciye aşık; verdiği röportajda ise aşkın tüm form, ölçü ve yaştan bağımsız olduğunu insanlara göstermek istediğini söylüyor.

Stephen Curley ise 55 yaşında Şikago'da yaşayan bir itfaiyeci; ilk olarak ise bir yıl önce McDonald's'da tanışmışlar. Stephen restorandan çıkarken, Nadine içeri giriyor, kapıda birbirini göre ikili anında birbirlerinden etkileniyorlar ve ikisi de bunun ilk görüşte aşk olduğunu söylüyor.

Nadine onun kaslı vücuduna ve kırışıklıklarına, Stephen ise etrafa yaydığı coşkusuna ve anlattığı hikayelere vurulmuş.

Nadine, "Yaş farkımız neredeyse 30 ama bu ikimiz için de hiçbir zaman sorun olmadı." diyor. Çoğu insan yaş farkını sorun haline getirirken Nadine bunun zor olabileceğini söylüyor. Ailesi ise hala bu duruma alışmaya çalışıyormuş ama kendisi çabucak adapte olmuş.

"Ailem şok olmuştu ve hala alışmaya çalışıyorlar ama Stephen'ın ailesi bu durumu çabucak kabullendiler."

İkilinin ilişkisi çoğu zaman sevgi dolu ve kolayken, zaman zaman kafa yapılarında sorunlar oluşabiliyormuş yaş farkından dolayı. Nadine, "İlişkimizde en zorlandığımız şey iletişim biçimlerimiz. Ben daha çok mesajlaşmayı tercih ederken, Stephen direk arayarak konuşmaktan hoşlanıyor. Bense her zaman aramak yerine mesaj atıyorum."

Ayrıca Nadine erkek arkadaşının kırışıklıklarıyla barışık olmamasından dolayı şikayetçi çünkü Stephen yatmadan önce sürekli kırışıklık önleyici kremler kullanıyormuş.

Birbirleri hakkında rahatsız edici buldukları şeylerin genelde her ilişkide olduğunu söylüyor Nadine.

Örneğin Stephen evin her yerinde onun saçlarını bulmaktan rahatsızken, Nadine ona sürekli zaten cevapladığı soruları sorup daha fazla detay isteyerek onu rahatsız ediyormuş. "Ayrıca zihnimi okumak konusunda da çok yeteneksiz." diye ekliyor.

Genellikle ilişkilerinde sorun yaşamıyorlarmış. Ayrıca Stephen, Nadine'in 18 aylık küçük kızı Kate ile vakit geçirmeyi çok seviyormuş.

İkisinin birlikte Kate ile ilgilenmekten çok zevk aldıklarını söylüyor Nadine. "Kate ile birlikte çok zaman geçiremiyoruz, bu yüzden onunla olduğumuzda ya beraber teknede zaman geçiriyoruz ya da bütün aile bir araya geliyoruz, bunlar en mutlu anlarımız oluyor." 

Nadine, Stephen ile olan birlikteliklerine insanlardan olumlu tepkiler geldiğini söylüyor. "Aşk hiçbir form, ölçü ya da yaş tanımaz."

Birlikte spor yapmaktan çok hoşlandıklarını söyleyerek şunları da ekliyor Nadine:

Fotoğraflarla ya da yaş farkıyla hiçbir ilişkiyi yargılamayın. Onları yargılamadan önce, onların hikayelerini bilmeniz gerek. İnsanlar bizi tanıdığında genelde harika yorumlar yapıyorlar. Gerçekten olumsuz bir şey duymadık ve o insanlar negatif şeyler düşünseler de bunları bize söylemediler. Gerçekten herhangi bir ilişkiden farklı bir ilişkimiz yok. Beraber yemeğe gidiyoruz, spor yapıyoruz; ailemizle, arkadaşlarımızla ya da komşularımızla birlikte zaman geçiriyoruz; beraber yaşıyoruz; teknede zaman geçiriyoruz; yani diğer hiçbir çiftten bir farkımız yok.

Peki sizce gerçekten aşkın yaşı yok mudur? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gkjackson

İstediği ile evlenir yaşı olmuş 27 kafasına göre takılır.

busra_onderr

3. forograftaki kızın yüzüğe bakilirsa adam zengin kizda parasi icin evlenmiştir

cengiz-itgensoy

Kız vatandaşlık almak için evlenmişe benziyor

watdi-fack

ulan evlilik programında da böyle bir olay oldu adam geldi kız arasında yaş farkı vardı sonra kadınlar bağırıp çağırdılar utanmıyor musun ? diye ali ağaoğlu na kimse birşey söylemedi bu paylaşımada gelip bağırıp çağırsanıza kaşarlar şimdi gelip gunde gaç dane kodono tociz ödüliyor demeyin hepiniz aynı sütün kaşarısınız.

unknown_member

ilk görüşte aşka inanmıyorum. insan karakterini bilmediği birine nasıl aşık olur?

Görüş Bildir