Gerçekler Bağırsağından Çıktı

-

Gerçekler Bağırsağından Çıktı

Gerçekler Bağırsağından Çıktı

Sevgilisinin çıplak görüntülerle şantaj yapması üzerine intihar eden Narine Mkrtchyan'ın otopsisi hayrete düşürdü.

Sevgilisinin çıplak görüntülerle şantaj yapması üzerine intihar eden Narine Mkrtchyan'ın otopsisi hayrete düşürdü. Mkrtchyan'ın bağırsaklarında delil görüntülerinin bulunduğu hafıza kartı çıktı.

Ermenistan'dan iş bulma amacıyla 4 yıl önce Türkiye'ye göç eden 21 yaşındaki Narine Mkrtchyan, bir gümüş imalathanesinde kaçak olarak çalışıyordu. Ailesi ile yaşadığı Kumkapı'daki mahallesinde oturan Orhan Okumuş'a aşk yaşadı. Ama Okumuş, Narine'nin çıplak görüntülerini bilgisayarın kamerasıyla gizlice çekti. Orhan Okumuş'un kardeşi Barış da durumdan haberdar olunca, Narine'ye kendisi ile birlikte olmazsa görüntüleri ağabeyine vereceğini söyleyerek şantaj yaptı. Genç kız, şantaja boyun eğmeyince Barış Okumuş, görüntüleri Narine'nin ağabeyi Zhora'ya bir çip içinde verdi.

Narine, ağabeyine olanları anlattı. Abisi kendisine inanmayınca Narine görüntülerin bulunduğu hafıza kartını yuttu. Olayın ardından bunalıma giren genç kız, 28 Şubat'ta siyanür içerek yaşamına son verdi.

TUTUKLANDILAR

Olayın ardından Orhan ve Barış Okumuş kardeşlerden şikayetçi olan Narine'nin ailesi Ermenistan'a dönmek zorunda kaldı. Gözaltına alınan Orhan Okumuş, Narine ile birkaç defa cinsel ilişkiye girdiklerini görüntüleri de Narine'nin isteği üzerine çektiğini söyledi. Barış Okumuş da iddiaları reddetti. İki kardeş "şantaj ve özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlarından tutuklandı.

HAFIZA KARTI BAĞIRSAĞINDA

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İntiharaşk
Görüş Bildir