Geometrisine Güvenenlere Özel: Gerçek Çemberin Hangisi Olduğunu Kimse Bulamıyor!

1.2bPAYLAŞIM

Kabul edelim, geometri zekası çok ama çok farklı bir şeydir. İki boyutlu şekilleri anlamak, onları doğru bir şekilde yorumlamak ve çizmek hiç de düşündüğümüz kadar kolay olmayabilir bazen. Ama korkma, biz bugün sana sadece bir şekil soracağız: O da çember! Hazırsan hemen teste başlamalısın!

1. Hadi başlayalım: Bunlardan hangisi gerçek bir çember?

2. Pes etmek yok, kendine güvendin de geldin: Hangisi gerçek bir çember söyle bakalım?

3. Gözler dolmaya başladı mı? Başlamasın daha ortasındayız testin! Hangisi gerçek çember söyle bakalım?

4. O kadar zor değil, dikkatli bak! Hangisi gerçek bir çember?

5. Veee son soru, bunu cevapladıktan sonra gidip gözlerini dinlendirebilirsin: Hangisi gerçek bir çember?

O öyle olmuyor canım ya!

Dedik ama biz o kadar kolay değil diye. Ekranı sağa sola çevirdin, eğdin büğdün, hatta ekrana bile vurdun değil mi? Yok canım öyle bulunmuyor bunlar. Dikkatlice bakacaksın sadece... Neyse artık sende geometrik zeka yokmuş demek ki, başka zekalarda görüşmek üzere güzel kardeşimiz!

Bravo, bravo!

s33.photobucket.com

Aferin aferin, güzel iş çıkardın. Hiç de fena değilsin yani. Fakat şimdi yani, yeteri kadar iyi değildin bizce. Çünkü bu test gerçekten zor değildi. Ama biz inanıyoruz ki disiplinli bir çalışma ve birazcık istek ile yapamayacağın şey yok! Geometrik zekan var, ama onu geliştirmen lazım yani güzel kardeşimiz!

Gözlerimiz yaşardı!

Tebrik ederiz güzel kardeşimiz, gerçekten inanılır gibi değil! Gözlerimiz yaşardı şu an seni ayakta alkışlıyoruz! Bu nasıl bir dikkat, nasıl bir algı, nasıl geometrik zeka! Bizce bunu saçma yerlerde harcama, asıl sen geometriye! Çok başarılı olacağına eminiz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-ayyuce-akkoca

Bravo, Aferin aferin, güzel iş çıkardın. Hiç de fena değilsin yani. Fakat şimdi yani, yeteri kadar iyi değildin bizce. Çünkü bu test gerçekten zor değildi. Ama biz inanıyoruz ki disiplinli bir çalışma ve birazcık istek ile yapamayacağın şey yok! Geometrik zekan var, ama onu geliştirmen lazım yani güzel kardeşimiz! sadece iki soruyu bilemedim ve iyi değil miydim? yav bi git kardeş

brucewayne

Hepsini ilk seferde bildim, bileceğimi de biliyordum zaten fakat geometri dersim hiçbir zaman 0'ın üstünde olmadı, olamadı. Geometriye olmasa da başka şeylere asıldım artık ben de.

sevgii

Tebrik ederiz güzel kardeşimiz, gerçekten inanılır gibi değil! Gözlerimiz yaşardı şu an seni ayakta alkışlıyoruz! Bu nasıl bir dikkat, nasıl bir algı, nasıl geometrik zeka! Bizce bunu saçma yerlerde harcama, asıl sen geometriye! Çok başarılı olacağına eminiz!

kimnedemiski

GÖZLERİM YANDI GÖZLERİM

taekook-best-unit

Gözlerimiz yaşardı! Tebrik ederiz güzel kardeşimiz, gerçekten inanılır gibi değil! Gözlerimiz yaşardı şu an seni ayakta alkışlıyoruz! Bu nasıl bir dikkat, nasıl bir algı, nasıl geometrik zeka! Bizce bunu saçma yerlerde harcama, asıl sen geometriye! Çok başarılı olacağına eminiz!

Görüş Bildir