Geliştiricilerin Yapamadığını Mod Yapımcıları Yaptı! Cyberpunk 2077'yi Daha Oynanabilir Hale Getirecek 7 Mod

0PAYLAŞIM

Kabul edelim, Cyberpunk 2077 başarılı bir oyun olduğu kadar eksiği ve hatası da var. Böyle olmasının tabii bir çok sebebi var ve şirket oyunu düzeltmek için elinden geldiğince çalışıyor. Öyle görünüyor ki çalışmaya da devam edecek.

1. Unluck Night City

Bu mod oyunun herhangi bir hatasını kapatmıyor ancak oyunda giremediğiniz bazı yerleri açmanızı sağlıyor. Oyunda bazı mekanlara girebilmeniz için teknik bilgi veya kuvvet gibi özelliklere puan vermeniz gerekiyor. Bu kilitli mekanlarda da yapılabilecek görevler oluyor. Buralara girip görevleri yapabilmek için level kasmak istemiyorsanız bu modu indirebilirsiniz.

Moda buradan ulaşabilirsiniz.

2. Better Minimap

Cyberpunk 2077 dediğim gibi çok başarılı bir oyun bence. Buglar tabii ki can sıkıcı ancak çözülmeyecek şeyler değil ve getirdikleri güncellemelerle bu bugların çoğunu düzelttiler. Ama hala bir çok eksiği ve hatası var oyunun. Bu hatalardan birisi de mini haritada olan hatalar. Harita bazen kafayı yiyor. Gideceğin yeri veya işaretlediğin yeri şaşırtabiliyor. Bunun biraz daha iyi olmasını istiyorsanız eğer bu modu indirebilirsiniz.

Moda buradan ulaşabilirsiniz.

3. TPS Mode

Oyunu FPS olarak oynamaktan çok keyif alamadınız mı? Bu seferde TPS olarak deneyim edin. En son gördüğümde ufak bazı animasyon eksiklikleri vardı ancak yine de bakmaya değer.

Moda buradan ulaşabilirsiniz.

4. The CyberBody Shop

Karakterlerin dış görünüşünü kısıtlı şeylerle özelleştirebiliyoruz. Bu mod sayesinde şehirde gezinirken gördüğümüz çoğu NPC gibi uzuvlarımıza farklı sibernetik eşyalar takabiliyoruz. NPC'ler gibi görünüş istiyorsanız eğer bu moda bakabilirsiniz.

5. Enhanced Police

Cyberpunk 2077 oynayan herkesin hem fikir olacağı bir şey vardır ki o da polislerin yapay zekasının çok kötü olduğu. Yapay zeka o kadar kötü ki arka sokağa gittiğinizde sanki yok oldunuz sanıyorlar ve bir anda peşinizi bırakıyorlar. Yapay zekayı bir tık daha iyi hale getirmek istiyorsanız eğer bu moda bakabilirsiniz.

Moda buradan ulaşabilirsiniz.

6. Change Your Favorite Car

Oyunun başka bir eksiği de araçların görünüşünün özelleştirilmemesi. Olmasını en çok istediğim özelliklerden birisi de kesinlikle arabaların gerek motorunu gerekse de dış görünüşünü özelleştirmek. Eğer favori arabanızı özelleştirmek isterseniz bu moda göz atabilirsiniz.

Moda buradan ulaşabilirsiniz.

7. Arasaka Appearance Upgrade

Karakter yaratma ekranı yetersiz mi geldi? O zaman bu moda göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Moda buradan ulaşabilirsiniz.

Tartışmalar Yaratan Cyberpunk 2077 PlayStore'a Yakın Zamanda Yeniden Eklenebilir - onedio.com
Tartışmalar Yaratan Cyberpunk 2077 PlayStore'a Yakın Zamanda Yeniden Eklenebilir - onedio.com
Gelmiş Geçmiş En İyi 13 Strateji Oyunu - onedio.com
Gelmiş Geçmiş En İyi 13 Strateji Oyunu - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir