Gelecekte Kendinizi Mutlu Etmenin En Pratik Yolu Bulundu!

4.6bPAYLAŞIM

Gelecekteki kendinize mesaj gönderin!

Ansızın karşınıza geçmişten çıkan bir fotoğraf, bir yazı ya da sizin için değerli olan eşyalar, sizi mutlu etmeye fazlasıyla yeter. Anıların depreşir ve birden O an'a dönersiniz.

Belki de bir çoğunun çoktan nerede olduğunu unuttunuz bile...

Teknoloji ne kadar gelişse de şu an için hala zaman makinesi icat olmadı, ya da geleceğe dönemiyoruz.

Yanınızdan bir saniye bile ayırmadığınız hatta vücudunuzun bir parçası olan akıllı telefonlarımız ile artık geleceğe mesaj bırakabiliyoruz!

Gelecekte belirlediğiniz bir zaman diliminde size gönderilmek üzere notlar almanızı, fotoğraflar göndermenizi, ses kayıtları almanızı ve videolar kaydetmenizi sağlayan bir program var, LEADTİME!

"Eee bunu biz telefonun takvimi ile yapabiliyoruz zaten, bunun ne farkı var ki?" dediğinizi duyar gibiyiz.

Klasik takvim programlarının sıkıcılığından kurtulun ve kendinize eğlenceli küçük sürprizler yapın!

Mesela yazın sahil kenarında sıcak kum ve güneşli havadan bir fotoğrafı kışın seni ısıtması için çekebilir, pazartesi sendromlarına iyi gelmesi için hafta sonundan kendinize motive edici, eğlenceli videolar kaydedebilirsiniz.

Mutlu olmak için başka birilerine ihtiyacınız yok! Siz, kendinize yetersiniz. Ayrıca uygulamayı sevdiklerinizin telefonuna indirip zamanı geldiğinde görebilecekleri ufak fotoğraflar, notlar bırakarak onları mutlu edebilirsiniz.

Mutluluk gelecekte!

Siz kendiniz de dahil sevdiklerinizi mutlu ederken, Leadtime da boş durmuyor ve app'i indirip 1 Ocak'ta yayınlanmak üzere #2016yaNotum etiketiyle video paylaşacak kişiler arasından yapacağı çekilişle, bir kişiye vereceği 1000 TL değerindeki hediye çekiyle yılbaşında, mutluluk ağacındaki yerini alıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir