Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gazetelerde Günün Manşetleri | 13.01.2013

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Gazetelerde Bugün

Gazetelerde Bugün

İmralı sürecinin devam edeceğini söyleyen Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı'na kızdı. Başbakan Erdoğan, "Fransa Devlet Başkanı terör örgütü mensuplarıyla neden görüştüğünü açıklamalıdır" dedi.

Cumhuriyet Haber Portalı

İstanbul - CUMHURİYET Teröristlerle neden görüştün

Başbakan Erdoğan, PKK’li 3 kadına yönelik suikastın İmralı ile başlatılan süreci sabote etmeye yönelik bir girişim ve bölücü terör örgütünün kendi içinde bir hesaplaşması olabileceğini ifade etti. Erdoğan “Fransa Devlet Başkanı terör örgütü mensuplarıyla neden görüştüğünü, ne görüştüğünü, hangi tasarım dahilinde bu teröristlerle iletişim halinde olduğunu Fransız, Türkiye ve dünya kamuoyuna açıklamalıdır” dedi.

HÜRRİYET

İşte senin fotoğrafın

PKK'lı üç kadının öldürülmesinden sonra Paris'e gelen BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'la buluştum. Onun anlattığı çok ilginç bir olaydan sonra görüştüğüm herkes, suikastın gerçekleştirildiği binaya giren veya çıkanların fotoğraflarının Fransız polisinin elinde olduğuna inanıyor.

MİLLİYET

Fransa'ya sert uyarı

Başbakan, Hollande'a seslendi: Kırmızı bültenle aranan bu insanlar sizinle nasıl düzenli olarak görüşebilir?

VATAN Kaldırımdan zirveye

Bu haber, işe kaldırım yaparak başlayan bir Türk mimarın, isterse neler başarabileceğini gösteriyor

RADİKAL

Bana ne!

Açık Toplum Vakfı, "Sizden farklı olanın hakkını ne kadar savunursunuz?" diye sordu. Farklı çevrelerden isimler 'bana ne' demedi.

AKŞAM

Şüpheli İran tetikçi iki kişi

Fransızlar, cinayetlerde İran istihbaratının parmağı olduğundan şüpheleniyor. Tetikçi sayısı 2. Türkiye'nin işbirliği hamlesi sonuçsuz kaldı. Polisin ortak çalışma teklifi reddedildi

SÖZCÜ

Bu da kardeş Kılıçdaroğlu'nun kardeşi inşaatta bekçilik yapıyor

Bu da kardeş Tayyip'in kardeşi ise onun özel işlerini takip ediyor

AYDINLIK

5 ülke deniz

Beş Ülke Baş Deniz, Batı Asya halklarını efendi yapar! ABD ve İsrail ise, Türke ve Kürde piyon rolü veriyor

HABERTÜRK

Vakıfla bu iş olmaz

Erdoğan: Vakıf üniversitelerini kaldırmamız lazım. Özel sektör olarak üniversiteler kurulabilmeli. Şirket mi olacak, öyle yapsın

SABAH

'Bu prangadan kurtulacağız'

Başbakan Erdoğan: Türkiye'nin ayağında pranga olan bu terör cerahatını , bugün-yarın er geç söküp atacağız

POSTA

Bir gülüşü yeter

Yardımda bulunanların, hayır işleyenlerin bunu şov haline getirmelerinin 'normal' kabul edildiği Türkiye'de bir hayırsever ezber bozdu.

BİRGÜN

Mazlum'un ahını aldı!

Darbelerle hesaplaştığını iddia eden Başbakan, 12 Eylül'de Diyarbakır Cezaevi'ndeki işkenceler nedeniyle hücresinde kendini asan Mazlum Doğan'ın örgüt içi hesaplaşmada öldürüldüğünü söyledi! Doğan'ın ablası, Birgün aracılığıyla Başbakan'a tepki gösterdi

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriBarış ve Demokrasi PartisiBaşbakanDiyarbakırFransaİmralıİranİsrailİstanbulKemal KılıçdaroğluRecep Tayyip ErdoğanSelahattin DemirtaşTerör
Görüş Bildir