Günün Gazete Manşetleri | 09.02.2013

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

Gazetelerde Bugün

Gazetelerde Bugün

CUMHURİYET

Böyle batırıldı

CHP “belgeli yolsuzluk araştırma ekibi” özelleştirme sürecindeki Başkent Doğalgaz’ı mercek altına aldı. CHP’nin raporunda şirketin Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden alacağının 450 milyon TL’yi bulduğu, belediyeden alacaklarını tahsil edemeyen şirketin kullandığı krediler nedeniyle 130 milyon TL faiz ödediği belirtildi.

HÜRRİYET

Saat 20.15 telefonu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan. kalp ameliyatı olan emekli Orgeneral Ergin Saygun'un kızı Ece Saygun'u telefonla arayıp aileye geçmiş olsun dileklerini iletti, babası için de acil şifa diledi.

MİLLİYET

BDP ile referanduma

Başbakan Erdoğan'ın "Yeni anayasa için müşterek adım atabiliriz" dediği BDP'nin Eşbaşkanı Demirtaş'tan olumlu yanıt geldi: "Taleplerimizin hepsi tartışmaya açık".

VATAN

Baba tahliye oldun özgürsün

Hastanede enfeksiyon kapıp üçüncü kez kalp ameliyatı olan Ergin Saygun için tahliye kararı gece yarısı çıktı. Kızı Ece tahliye haberini babasına yoğun bakımda bu sözlerle verdi.

RADİKAL

Para bitti kazı paydos

Yenikapı'daki tarihi kazılar "Bütçe bitti" denilerek durduruldu. 40 bin kasa eserin tutulduğu depoların kapılarına mühür vuruldu.

AKŞAM

İşte 11 çelik kapı

İstanbul terör polisinin DHKP-C'yi hedef alan operasyonundan ilk görüntüler... Baskın anında çekilen dernek binalarındaki çelik kapıların fotoğraflarına Akşam ulaştı. Polisin girdiği dairelerin tuvalet kapıları bile çelik kasalı.

SÖZCÜ

'Kalleş' dediği BDP ile Anayasa'yı değiştirecek

Terörü çözmek için Apo'ya yanaşan Erdoğan, Başkan olabilmek için de BDP'ye yanaşıyor!

AYDINLIK

'BDP li yaparız'

Erdoğan, içinde 'Türk milleti' olmayan ve Başkanlık Sistemi'ni getirmesi amaçlanan anayasa için 'Referandumda anlaşabilirsek BDP ile müşterek adım atabiliriz' dedi.

HABERTÜRK

Top Secret FX/TX jet ekibi

İlk yerli savaş uçağını tasarlayacak 6 uzmanla sözleşme imzalandı. Çok gizli tutulan beyin takımındaki isimlere Habertürk ulaştı.

SABAH

Çözüme destek zirveye ulaştı

Sürecin ikinci aşamasıyla ilgili yol haritasında "Bu iş çözülürse Türkiye büyür. Destek üst düzeyde" denildi.

POSTA

Kundakta hapse

Adana'da Semra Özer 7 yıl önce 18 yaşındayken 360 lira çaldı. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. Davayı takip etmedi. Hapse gireceğini de hiç aklına getirmedi. 2 ay önce ilk oğlu Deniz'i doğurdu.

BİRGÜN

Sendikalı ol güçlü ol

DİSK, örgütsüz ve dağınık olan işçi sınıfını toparlamak amacıyla 'sendikalı ol, güçlü ol' kampanyası başlattı. Kampanyadaki öncelikli hedef, taşeron işletmelerindeki işçiler ile güvencesizleri örgütlemek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAnkaraBarış ve Demokrasi PartisiBaşbakanCumhuriyet Halk PartisiİstanbulRecep Tayyip ErdoğanSavaşTerörtahliye
Görüş Bildir