Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gazetelerde Bugün | 23 Haziran 2013

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Gazetelerde Bugün | 23 Haziran 2013

Gazetelerde Bugün | 23 Haziran 2013

Taksim’de, ölenleri anmak için yapılan barışçıl gösteriye cop, TOMA ve gazla saldırdılar. Haber ''Karanfile de şiddet'' manşetiyle Cumhuriyet'in manşetinde...

Cumhuriyet Haber Portalı

İstanbul- **

CUMHURİYET

Karanfile de şiddet**

Halkın meydanı halka yasak Taksim Dayanışması’nın kayıpları anmak ve taleplerini yinelemek için yaptığı “karanfilli” eylemde yine polis şiddeti yaşandı. Dayanışma dışında hiçbir parti bayrağı ve flamanın taşınmadığı, aralarında çocuk ve yaşlıların da bulunduğu kalabalığa “Halka ait alanı işgal ediyorsunuz” anonsunun ardından müdahale edildi.

HÜRRİYETLatin gezisi

Hürriyet Pazar, Brezilya sokaklarında 20 cent'lik otobüs zammını protesto eden küçük bir grubun 'Aşk bitti. Türkiye burada' sloganıyla başlattığı eylemin nabzını tuttu.

**MİLLİYET

Haliçport**

Haliç'teki tersane alanlarına inşa edilecek turizm kompleksi için ihale 2 temmuz'da. Projede yat limanları, 2 otel, AVM ve cami var

**VATAN

Her yer Türkiye**

Avrupa'nın dört bir yanından İsviçre'nin Nyon kentine gelen Fenerbahçeliler, 'Adalet istiyoruz' diyerek takımlarına destek verdi.

RADİKALÖnce müsade sonra müdahale

Gezi Parkı olaylarında yaşamlarını yitirenleri anmak için Taksim Meydanı'nda binlerce kişi toplandı. 19.00'da Taksim Dayanışması'ndan bir grubun parka karanfil bırakmasına izin veren polis, 20.00'de dağılın çağrısı yaptı ve ardından TOMA'larla kalabalığa müdahale etti.

**AKŞAM

Paşa dede hafiyeleri**

'Ah bir zengin olsam' diyenlerin yeni umudu Osmanlı arşivleri... Nüfus desfterleri dijital ortama aktarılınca miras hafiyelerinin sayısı patladı. Haritayı, tapuyu, belgeyi kapan arşive koşuyor.

**SÖZCÜ

Halk karanfil attı, polis su ve gaz sıktı**

Gezi eylemlerinde ölenleri barışçıl bir şekilde anmak isteyen onbinlere yine orantısız güç kullandılar. Vicdanları sızlattılar.

**HABERTÜRK

Cemevinin masrafları devletten**

Alevi dedelerinin giderleri kamudan karşılanacak

**POSTA

İşte budur**

Türkiye'de cami ve cemevlerinin bir arada bulunduğu tek bina Ordu Fatsa'da. Binanın giriş katı aşevi, birinci katında cemevi, ikinci katı cami. ordu Müftüsü Mustafa Kolukısaoğlu, ''Hoşgörü burada zirveye çıkıyor. Dileyen cemevinde, dileyen camide ibadetini yapıyor'' diye konuştu.

**SABAH

Barış Günü'nde teröre elveda**

Çözüm süreci kapsamında çekilmeyi sürdüren PKK, Dünya Barış Günü olan 1 Eylül'de sınır dışına çıkışı tamamlayacak

**BİRGÜN

Güneş parklardan doğacak**

Gezi parkı direnişi sonrası İstanbul'da semt parklarında süren tartışmalar yurda yayılıyor. Ankara ve İzmir'deki forumlarda hem ülke sorunları hem de yerel sorunlar, taleplerle birlikte konuşuluyor.

**YENİ ŞAFAK

50 kişilik liste var**

Gezi eylemleri ile ilgili soruşturmayı derinleştiren istihbarat birimleri hazırladıkları raporu Başbakanlığa sundu. 'Organizatör' olarak nitelendiren 50 kişilik listede, asker, sanatçı, akademisyen, gazeteci ve işadamları bulunuyor.

**ZAMAN

İlaç kullanımı 2 milyar kutuya çıktı, evler ecza deposuna döndü**

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AleviAnkaraBrezilyaGezi ParkıİstanbulİsviçreİzmirPolisaşk
Görüş Bildir