Günün Gazete Manşetleri 03.09.2012

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Gazetelerde Bugün

Gazetelerde Bugün

CUMHURİYET

İşte Apaydın kışlası

Suriyeli muhaliflerin ‘talimat merkezi’ olarak kullandığı karargâhta 386 subay, 72 astsubay var

HÜRRİYET

Hillary'den mektup var

ABD Dışişleri Bakanı Hillory Clinton, ODA TV sanığı Müyesser Yıldız'ın gönderdiği mektuba yanıt verdi.

MİLLİYET

Ak saçlılar 10 milyar $ getirecek

Türkiye yabancı emeklilerin bakım merkezi olma yolunda ilerliyor. Hukuksal altyapıyı projelendiren ABD'li şirekete göre 2-3 yıl içinde gelecek döviz 10 milyar doları bulacak.

VATAN

300 bin lüks otoya takip

Maliye, vergi kaçakçılığına karşı fiyatı 50 bin Euro'dan başlayan 300 bin otomobilin satışını incelemeye aldı. Bakan Şimşek "Sonuçları çok ağır olabiliyor" diye uyardı.

RADİKAL

Kucaklaşmaya beklerken

Uludere'deki kazada can veren bir askerin ailesi teşekkür ziyareti hazırlığında. Roboskililer bekliyor: "Gelsinler, başımız gözümüz üstüne!"

AKŞAM

66 aya PKK karşı

Milli Eğitim Bakanı'ndan tartışma yaratacak açıklamalar...AKŞAM Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya'ya konuşan Ömer Dinçer 4+4+4, norm fazlası öğretmenler, eş durumu atamalarıyle ilgili soruları yanıtladı. 66 aya itirazların PKK KAYNAKLI olduğunu söyledi.

SÖZCÜ

30 Ağustos pastasını AKP marşıyla kestiler

Olacağı buydu...Zafer Bayramı kutlamalarını sivilleştirip valilere verdiler. Resepsiyonlarda 10.Yıl Marşı yerine AKP'nin açılış şarkısı çalıyor.

AYDINLIK

Oslo'yu Türkiye'ye taşıyorlar

Başbakan Erdoğan, "Kürt sorunu"nun çözümü için "Akil adamlar" formülünü yeniden gündeme getirdi.PKK'yla Oslo'da yapılan müzakerelerin, bu formülle Türkiye'de sürdürülecek olması tepkilere neden oldu.

HABERTÜRK

Devlet küçüldü memur büyüdü

Özelleştirme ve kamuyu küçültme politikasına rağmen memur sayısında rekor kırıldı, kamu çalışanları bir yılda 263 bin arttı.

POSTA

3 yanlış 17 ölü

Türkiye'nin 3 ayrı yerinde dün meydana gelen kazalarda 17 kişi öldü. 71 kişi de yaralandı. Bu üç kazaya da sürücülerin yaptıkları basit hatalar sebep oldu.

SABAH

Dikkat, Hatay'da, Şebbiha eli var

Esad'a destek mitingiyle gün yüzüne çıkan egrçek: Suriye'den özel yollanan gruplar kışkırtma peşinde.

BİRGÜN

OHAL'e bir kala

Son yaşanan gelişmeler Hakkari Şemdinli'de 'Seferberlik ilan edildi' dedirtiyor. Belediye Başkanı, okullar dahil tüm devlet binalarının savaş karargâhına dönüştürüldüğünü söyledi.

YENİ ŞAFAK

Kesintisiz operasyon

Şemdinli'de bayrak dikme planı bozguna uğrayan PKK'lı teröristlerin izini süren güvenlik birimleri, Goman Dağı'nı ablukaya aldı. Binlerce askerin katıldığı operasyon uzun soluklu olacak ve Gerilla Taktiği uygulayan özel birlikler geri dönmeyecek. Bölge halkının zarar görmemesi için her türlü tedbir alındı.

ZAMAN

Savaşın çocukları balon patlasa bomba sanıyor

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

4+4+4Adalet ve Kalkınma PartisiAmerika Birleşik DevletleriBaşbakanBeşer EsadDövizHakkariHatayÖğretmenOlağanüstü HalSavaşSuriyememurvergi
Görüş Bildir