Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gata’'dan İstifa Ettirilen Doktor Çeteden Şikayetçi

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Gata’Dan İstifa Ettirilen Doktor Çeteden Şikayetçi

Gata’Dan İstifa Ettirilen Doktor Çeteden Şikayetçi

‘GATA’DA REZALET’ HABERİNİN KAYNAĞI DA CASUSLUK ÇETESİ ÇIKTI

YAKLAŞIK 2 yıl önce odasında çekilen müstehcen içerikli gizli kamera görüntüleri ortaya çıkan ve bunun üzerine GATA’da görevliyken emekli olan Doç. Dr. M.K, kadınları kullanarak şantaj yoluyla askeri bilgi ve belgeleri ele geçiren çeteden şikayetçi oldu. 3,5 yıl önce davanın sanıklarından olan GATA’da halen öğretim üyesi olarak çalışan Prof. Dr. Y.Ö. tarafından tehdit edilerek kendisinden bir takım belge ve bilgilerin talep edildiğini iddia eden M.K, Ankara’da savcılığa verdiği ifadesinde Y.֒den şikayetçi oldu.

O görüntüler Pandora’dan çıktı

Casusluk çetesinin kara kutusu olarak adlandırılan Pandora veri tabanındaki Veri_1 bölümünde sanık Prof. Dr. Y.Ö. hakkında, “İ.Y.Ö, askeri doktor, çok hırslıdır. M.D. ve M.K’yi sürekli takip etmiş ve kayda almış. Yakında kliniğin başkanı olacakmış. Birçok kişiye özellikle M. ve M’ye ait çok gizli çekim videoları var. Bize bu konuda çok yardım ediyor. Kliniğin başkanı olmak için bizden yardım istedi” şeklinde açıklamalar bulundu. Hakan Oğuzhan’dan elde edilen dijital materyal içinde ise REİS\COCO\GATA\Y.֒den gelen kamera görüntüleri\doktor M.K. uzantısı içerinde 14 adet gizli kamera görüntüsü ele geçirildi.

Tehdit ve şantaja uğradım

Bunun üzerine mağdur sıfatıyla Doç. Dr. M.K’nin ifadesi alındı. Geçmişte şantaj ve tehdide maruz kaldığını belirten M.K, 3,5 yıl önce GATA’da öğretim üyesiyken Prof. Y.֒nün birçok defa kendisine gelerek diğer öğretim üyelerinin açıklarını bulması için şantaj yaptığını, “elimde görüntülerin var, hayatını bitiririm” diye tehdit ettiğini belirterek “Beni hukuk dışı işler yapmaya zorlayan ve tehdit eden Prof. Dr. Y.֒den şikayetçiyim. Ancak gazetede çıkan haberi Y.Ö.’nün sızdırıh sızdırmadığını bilmiyorum” dedi.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir