Gameloft Adını Duyurmaya Devam Ediyor!

-

Gameloft Adını Duyurmaya Devam Ediyor!

Gameloft Adını Duyurmaya Devam Ediyor!

Önde gelen oyun firması, Windows 8 ve Windows Phone 8 için iyi haberi verdi!

Gameloft, Microsoft Windows 8 ve Windows 8 telefonlar için yayınlayacağı başlıkları açıkladı.

15 Gameloft oyunu Microsoft platformlarına gelmek için hazırlanıyor. Gameloft ve Microsoft Corp. üç gün önce, önümüzdeki 12 ay içinde Windows 8 ve Windows 8 telefonlarda yayınlacağı 15 başlığı açıkladılar. Asphalt 8: Airborne bu başlıklar arasında ilk sırada yer alırken, Dungeon Hunter 4 ardından takip edecek güçlü başlıklar arasında.

Gameloft farklı türlerdeki oyunları sırayla yayınlayıp, Windows platformların çoklu donanım yapılandırmasından da faydalanarak oyunların heyacanlı özeliklerini Windows ve Windows telefonlarda sergileme fırsatı bulacak. Toplamda 15'i bulacak olan Gameloft oyun yağmurunun 10 tanesi Windows telefonlar için 2013'de yayınlanmıştı. 11. olarak yayınlanacak oyunu tahmin edip, heyecanla beklemek siz oyuseverlere kalıyor.

Gameloft ve Microsoft Asphalt 8: Airborne'u hala devam etmekte olan Gamescom'da Windows 8 cihazlarda medyanın gösterimine sunmuş durumda.

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 4 dışında, diğer yayınlanacak olan oyunlar ise Despicable Me: Minion Rush, Total Conquest, Six Guns ve UNO & Friends.

2013 sonuna kadar tamamlanması beklenen bu oyunların ardından yeni başlıklar 2014'de kendilerini belli edecek.

Basın bülteninden derlenmiştir

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FriendsMicrosoftWindows 8oyun
Görüş Bildir