Galaxy S4 Nasıl Olmalı?

-

Galaxy S4 Nasıl Olmalı?

Galaxy S4 Nasıl Olmalı?

Galaxy S3 harika bir cep olsa da tüm beklenenleri bize vermiyor. Peki Galaxy S4 nasıl bir cep olmalı. Samsung Galaxy S3 bugünlerde cep dünyasını fethetmekle meşgul. Kendine özel bir etkinlikte tanıtılan cep, herkesin beklentilerini karşılamasa da, ona olan ilgi oldukça yüksek. Peki önümüzdeki sene için nasıl bir Galaxy S4 beklemeliyiz?

Ekran: Samsung, Galaxy S3'de S2'nin 4.3 inç'lik ekranını 4.8 inç'e yükseltirken piksel yoğunluğunu da 217'de 306'ya çıkardı. Ancak Samsung, teknoloji meraklısı bazılarımızın hoşuna gitmeyen PenTile yaklaşmına da geçiş yaptı. Bunun anlamı, kendinizi çok zorlayarak pikselleri görebilmeniz ve ekran canlığınının bir kısmının kaybolması. Ancak Samsung, bu ekranın daha uzun süre dayandığını söylüyor. Ancak S4'de daha keskin bir çözürlüğe sahip S2 benzeri bir ekran görmeyi istiyoruz.

Beam: Samsung, Galaxy Beam ile projeksiyon özelliği sunuyor ancak böyle bir özelliğin 8 çekirdekli cebinizde Super HD özelliğiyle bulunması daha hoş olacaktır.

Pil: Galaxy S2'nin 1.650mAh'lik pili yeterince iyiydi. S3'ün 2100mAh'lik pili ise oldukça güçlü. Ancak S4'ün pil ömrü daha da iyi olabilir. Örneğin Motorola, 3.300mAh'lik bir pili oldukça ince sayabileceğimiz Motorola RAZR Maxx'a sığdırmayı başarmış.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Galaxy S3Samsung
Görüş Bildir