Görüş Bildir

Galatasaray Teknolojide de Devler Ligi'nde!

Anasayfa > Spor

Galatasaray Teknolojide de Devler Ligi'nde!

Sarı kırmızılı kulüp, bilişim-teknoloji devi olan Microsoft ile iş birliği anlaşmasına imza attı.

Kısa süre içinde Galatasaray Kulübü tarafından resmen açıklanacak olan anlaşma ile sarı kırmızılıların, kulüp, Sportif AŞ, GS Store mağazacılık ve on-line business birimlerinin tüm teknolojik alt yapısını Microsoft firması kuracak. Microsoft ile 2 yıllık teknolojik işbirliği anlaşmasına imza atan Galatasaray Kulübü’nün kasasına yıllık yaklaşık 2 milyon dolar para girecek .

Galatasaray Kulübü bu sayede Microsoft gibi bir dünya markası ile hem teknolojik alt yapısını kuracak hem de kasasına önemli bir girdi sağlayacak. Sarı kırmızılı kulüp, Teknoloji dünyasının en önemli markası olan Microsoft ile işbirliği anlaşmasının Galatasaray’ın marka değerine çok önemli artı katacağına inanıyor. Çünkü Microsoft firması, dünya genelinde üst düzey ve elit kulüplerle sadece işbirliği anlaşma yapıyor.

PARTNERLERİ HEP DEV KULÜPLER

Microsoft firmasının Avrupa’da anlaşma yaptığı kulüpler ise Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Liverpool ve Tottenham Hotspur… Bu dev kulüpler arasına kısa sürede resmiyete dökülecek anlaşma ile Galatasaray’da girecek.

Radyospor

Kaynak: http://www.radyospor.com/Futbol/17353...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?