Görüş Bildir
Haberler
Galatasaray'dan Koyuncu Açıklaması

Galatasaray'dan Koyuncu Açıklaması

Fatih
05.08.2014 - 23:17

Galatasaray'dan Koyuncu Açıklaması

Galatasaray Kulübü, foto muhabiri Erkan Koyuncu'nun Florya Metin Oktay Tesisleri'nde geçirdiği talihsiz kaza sonucu vefat etmesinin ardından, medya iletişim direktörlüğünün zaaf gösterdiği yönünde basına yansıyan haberler üzerine açıklama yaptı.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada; Koyuncu’nun hayata veda etmesi sebebiyle, Galatasaray Kulübü’nün derin bir keder içinde olduğu vurgulandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Medya iletişim direktörlüğünün asıl görevi, GSTV, Galatasaray Dergisi ve Galatasaray.org sitesinin içeriğinin ve formatının gelişmesi ve medyaya doğru haber akışının sağlanmasıdır. Görev alanı açısından iletişim direktörlüğünü, tesislerin yönetimi, kapılardaki trafik akışı ve güvenlik konularıyla ilişkilendirmek hiçbir şekilde mümkün değildir. Florya’da, üç yıl önce yenilenen kapılarla ilgili işleyiş, yıllardır süregelen bir uygulamadır. Kaldı ki, söz konusu kapı geçişi, yalnızca Florya’da görev yapan gazeteci arkadaşlarımızın değil, gün içinde, yüzlerce kişinin kullandığı bir geçiş noktasıdır.

Başlangıçta da belirttiğimiz gibi, hepimizi derinden sarsan üzücü kazanın sebepleri bütün boyutlarıyla incelendikten sonra, sonuçlar kamuoyuyla paylaşılacaktır. Son derece hassas bir konuda, yanlış ve telafisi güç algıların oluşmaması için kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Açıklamada ayrıca, “Kaza, yetkililer tarafından bütün boyutlarıyla incelenmekte olup, süreç tamamlandıktan sonra kamuoyuna kapsamlı bir açıklama yapılacaktır. Gerek kazanın sebepleri, gerekse bundan sonra alınacak önlemler ve atılacak adımlar konusunda varılacak her sonucun, yönetim kurulumuz tarafından kamuoyuyla şeffaf biçimde paylaşılacağından, kimsenin şüphesi olmamalıdır” ifade edildi.

AMK Spor

Kaynak: http://amkspor.com/2014/08/05/galatas...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın