G.Saray'dan Adnan Polat açıklaması!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

G.Saray'dan Adnan Polat açıklaması!

G.Saray'dan Adnan Polat açıklaması!

Galatasaray Kulübü, Adnan Polat'ın Başkan Yardımcısı olduğu dönemle ilgili usulsüzlük yaptığı iddia edilmesine ilişkin açıklama yayınladı.
Sarı-kırmızılıların yaptığı açıklamada maddi kayıtların kontrol edildiği belirtilirken, iddia edildiği şekilde hesaplarda herhangi bir usulsüzlüğe rastlanılmadığı ifade edildi.
İşte Galatasaray Kulübü'nden yapılan o açıklama:
"Sayın Adnan Polat'ın Kulübümüz Başkan Yardımcısı olduğu ve aradan altı yıl geçmiş bir döneme ilişkin bir belge aslının tevsiki konusunda başlatılan bir soruşturmanın medyada yer alış biçimiyle, kamuoyunda haksız ve yanlış bir kanı uyandırması olasılığına karşı bazı hususların açıklanması zarureti hasıl olmuştur.
1- Kulübümüz son altı yıl zarfında, yapılanma çalışmalarına bağlı olarak birden fazla mekan değiştirmiş ve son olarak yaklaşık 8 ay önce bugünkü merkezi olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'ya taşınmıştır. Halen geçmiş yıllar arşiv düzenlemesi çalışmaları imkanlarımız ölçüsünde sürdürülmektedir.
2- Kulübümüz açısından çeşitli ödemelerin gecikmesinden kaynaklanan fevkalade ciddi sorun ve ihtilafların yaşandığı bir dönemde, özellikle UEFA ve başta CAS olmak üzere hukuk kurumlarına intikal etmiş davalar sırasında ilgili kurumlar ve Kulübümüz avukatlarının talebi üzerine pek çok belgenin aslı ilgili dosyalara, kişi ve kurumlara sunulmuş bulunmaktadır.
3- Genel Kurulumuzca ibra edilmiş olan söz konusu döneme ilişkin, gerek Kulüp Denetim Kurulu gerek mali denetim kurulları ve gerekse İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçiliği tarafından yapılan incelemeler sonucunda düzenlenen raporlarda bahis konusu hususa yönelik hiçbir usulsüzlük tespit edilmemiştir.
Başkanımıza bugüne kadar vermi...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranGalatasaray Spor KulübüUEFA
Görüş Bildir