Görüş Bildir

Fragman Geldi: Katil Bebek Chucky Dizi Uyarlamasıyla Geri Dönüyor!

Anasayfa > Gündem

1988 yılında çıkan Child’s Play (Çocuk Oyunu) filminden bu yana korku türünün en tanınan karakterlerinden biri haline gelen katil bebek Chucky, dizi uyarlamasıyla geri dönüyor. 

Kayıp Rıhtım'dan Hakan Tunç'un haberine göre, orijinal yapımda Chucky’nin sesi olan Child’s Play yaratıcısı Don Mancini ve Brad Dourif, Orion Pictures etiketiyle sinemalara gelen 2019 versiyonuna hiçbir şekilde dahil olmadı.

Fakat Syfy kanalı için bir dizi hazırlamaya başladılar.

2017 tarihli Cult of Chucky’deki olayların devamı niteliğinde karşımıza çıkacak yapımda Fiona Dourif, Nica karakteri olarak geri dönecek.

2017 tarihli Cult of Chucky’deki olayların devamı niteliğinde karşımıza çıkacak yapımda Fiona Dourif, Nica karakteri olarak geri dönecek.

Ayrıca serinin hayranlarının iyi şekilde tanıdıkları Alex Vincent ve Christine Elise McCarthy de Andy Barclay ve Kyle rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Chucky’nin Comic-Con@Home etkinlikleri için hazırlanan panel ile yakında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin resmi fragmanı da paylaşıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
64
27
23
18
15
13
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kzlt

Saçları fönlü Chucky bu daha az korkutucu. Bu piç yüzünden az uykumuz kaçmadı. Çocukluğumuzun travmalarıydı bir Gulyabani bir Chucky :)) Akineton kuşağı böyl... Devamını Gör

Erol

Geçmişte sıkı bir hayranıydım :))