Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Film Çekmek İçin Dünya Turuna Çıkan Genç Yönetmeni Duydunuz mu?

Anasayfa > Video

B.O.K.: Bi O Kalmıştı ile ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan 22 yaşındaki genç yönetmen Burak Babayiğit film çekmek için yollara düşüyor. Babayiğit, Youtube hesabından yayınladığı bir video ile Film çekmek için dünya turuna çıkacağını duyurdu.

'Türkiye’den yola çıkacağım ve otostop ile Bulgaristan’a geçeceğim. Ardından  Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Sırbistan, Bosna Hersek ülkelerinde bir süre kalacak ve İtalya’ya uçacağım, Deniz yolu veya uçak ile İspanya’ya ulaşacak, takip eden süreçte Fransa, Hollanda, Almanya ve Danimarka’ya gideceğim. Uçağa atlayıp, Norveç’e varacak, otostop ile İsveç, Polonya, Çek CumhuriyetiMacaristan, Romanya ülkelerine gideceğim. Romanya’da bulduğum ilk uçağa atlayarak. Önce Hindistan, ardından Sri Lanka, Singapur, Endenozya, Malezya, Kamboçya, Tayland , Hong Kong, Güney Kore, Japonya’ya şeklinde devam ettikten sonra uçak ile Rusya’ya, oradan Gürcistan üzerinden Türkiye’ye gelip filmi yayınlayacağım' diyen yönetmenin yeni projesinin Youtube kanal ismi ise Gezgin Yönetmen.

Babayiğit'in Türkiye'nin ilk sosyal deney filmi olan projesini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: http://beyazperde.com/haberler/filmle...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
3
2
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Eren Erdil

burak sen kafana koyduğunu yaparsın dostum.