Fikret Orman: 'Şok Olduk'

 > -

Fikret Orman: 'Şok Olduk'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulübün UEFA Disiplin Kurulu'na sevkedilmesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Orman, kararın kendilerini şok ettiğini, savunmayı da bizzat kendisinin yapacağını söyledi.

Orman, "Beklediğimiz karar değildi. 19 Haziran'da gidip savunmamızı vereceğiz. Geçen seneden biraz tecrübeliyim bende gidip katılacağım" dedi.

"GERÇEKLERİ İZAH EDECEĞİZ"

"Kulübümüzün bu işle bir alakası olmadığını, ismi geçen Serdal kardeşimizin, Tayfur hocamızın suçsuz olduğuna inanıyorum" diyen Orman, "Bu süreçte gidip gerçekleri izah edeceğiz. Benim düşündüğüm konu Beşiktaş'tır. Bu süreci en az hasarla atlatmak istiyoruz" diye konuştu.

ORMAN UMUTLU KONUŞTU

Beşiktaş'ın olumsuz süreçlerin içinde yer almadığını söyleyen Orman, "Şanlı tarihimiz böyle süreçlerin karşısında durmuştur. Geçen sene katılmadığım UEFA görüşmesinde benim döneminde olumsuz bir şey yaşanmayacağını, bütün olumsuzları temizleyeceğimi söylemiştim. Bir yıl içerisinde de bu yönde çalışmalar yaptık. Kulüplerle, oyuncularla hiçbir itilafımız yok bu da bizim kredimizi yukarı çıkaran bir durumdur" dedi.

"UEFA'DA BİR GÜVEN OLUŞTURDUK"

UEFA ile iyi ilişkileri olduğunu belirten başkan Orman, "Bir sene içerisinde verdiğimiz performans sayesinde UEFA'da bir güven oluşturduk. Bunun da oradaki yöneticilere emsal temsil edeceğini düşünüyor. Kulüp yöneticilerimle birlikte Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda gidip UEFA'ya kendimizi savunacağız" şeklinde konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüFikret OrmanUEFA
Görüş Bildir