Fikret Orman Bu Fotoğraf Yüzünden Tek Celsede Boşandı

 > -

Fikret Orman Eşinden Boşandı

Fikret Orman Eşinden Boşandı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, başka bir kadınla fotoğraflarının çekilmesi sonrası sorun yaşadığı eşiyle boşandı.

Fikret Orman ile eşi Sedef Orman’ın, bu ayrılığı, yakın dostlarına önceki gün açıkladığı öğrenildi. Sedef Orman, ayrılığın anlaşma ile gerçekleştiğini ifade ederek, ’’Fikret Orman çocuklarımın babasıdır. Her zaman kendisine aile olarak saygımız olacak. Dost kalacağız. Birbirimize desteğimiz sürecek’’ dedi.

Fikret Orman da, ’’Böyle bir olay var. Bunlar aile özelimiz. Hayırlı olsun’’ diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Fikret Orman Bu Fotoğraf Yüzünden Tek Celsede Boşandı

Fikret Orman Bu Fotoğraf Yüzünden Tek Celsede Boşandı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, başka bir kadınla fotoğraflarının çekilmesi sonrası sorun yaşadığı eşiyle boşandı. Fikret Orman ile eşi Sedef Orman'ın, bu ayrılığı, yakın dostlarına önceki gün açıkladığı öğrenildi. Sedef Orman, ayrılığın anlaşma ile gerçekleştiğini ifade ederek, ''Fikret Orman çocuklarımın babasıdır. Her zaman kendisine aile olarak saygımız olacak. Dost kalacağız. Birbirimize desteğimiz sürecek'' dedi. Fikret Orman da, ''Böyle bir olay var. Bunlar aile özelimiz. Hayırlı olsun'' diye konuştu.

Orman, Özden'le arasında aşk olmadığını söylemişti. Bahar Özden için 'Arkadaşımın yeğeni. Serçe parmağını tekneye vurunca kucağ...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüFikret Ormanaşkolay
Görüş Bildir