Fenerbahçe'nin Sağlığı Medical Park'a Emanet

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Fenerbahçe'nin Sağlığı Medical Park'a Emanet

Fenerbahçe'nin Sağlığı Medical Park'a Emanet

Fenerbahçe Kulübü ile Medical Park Hastaneler Grubu arasında sağlanan 3 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması, bugün düzenlenen bir basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Törende konuşan Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, bu anlaşmayla Fenerbahçe'nin tüm branşlardaki sporcularının sağlıklarının Medical Park Hastaneler Grubu'nun sorumluğu altına girdiği söyledi. Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta da bilimsel çalışmalar ışığında, Fenerbahçe'nin tüm sporcularının maksimum sayıda maçta yer almasını hedeflediklerini söyledi.

3 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşmasının parafı Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Sağlık Hizmetlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Serdar Erkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ersan Topbaş'ın da katıldığı bir törenle atıldı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü'ndeki imza töreni ve basın toplantısında ayrıca Genel Sekreter Talat Yılmaz, Asbaşkanlardan Ali Yıldırım, Tahir Perek, Yönetim Kurulu Üyeleri Turan Şahin ve Yalçın Haker ile Sportif Direktör ve Teknik Sorumlusu Aykut Kocaman da yer aldı.

KİĞILI: MEDİCAL PARK'IN BİZE BÜYÜK KATKISI OLACAK

Törende ilk olarak konuşan Abdullah Kiğılı, "Bugün çok önemli bir toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü çok büyük bir marka ve Türkiye'nin en önde gelen sağlık kuruluşlarından Medical Park Hastaneler Grubu ile önemli bir işbirliği çerçevesinde bir araya geldi. Bu işbirliğiyle, geçmişten geleceğe binlerce sporcu yetiştiren, ülke sporuna büyük katkı sağlayan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün tüm sporcularının tüm sağlık sorumluluğu, Medical Park'ın sorumluluğu altına girdi. Fenerbahçe gibi binlerce sporcusu olan bir kulüp için sağlık hizmetlerinin en üst düzeyde olması çok önemlidir. Branş ayırt etmeksizin yaptığımız yatırımlarla sporun geniş kitlelere ulaşmasında Medical Park'ın bize büyük katkısı olacak. Bu işbirliği bir aile bilinci çerçevesinde ama profesyonelce, maddi ve manevi Kulübümüze büyük bir yarar sağlayacak. Fenerbahçe A, Fenerbahçe A2 ve futbol altyapı takımları ile tüm diğer branşlardaki sporcularımızın sağlığı artık Medical Park güvencesi altındadır. Kulübümüz bu süreçte hem mali durumunu hem de bütçesini zora sokmaksızın bu hizmeti alacak. Medical Park Hastaneler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muharrem Usta'ya Fenerbahçe Ailesi'ne hoşgeldiniz diyorum" dedi.

USTA: FENERBAHÇE'NİN ULUSAL VE ULUSLARARASI BAŞARISI İÇİN BURADAYIZ

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aykut KocamanFenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübüfutbol
Görüş Bildir