Fenerbahçe'den Sert Açıklama

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Fenerbahçe'den Sert Açıklama

Fenerbahçe'den Sert Açıklama

CAS süreciyle ilgili bazı basın kuruluşlarında yer alan haberlere sarı lacivertli yönetimden tepki var. Fenerbahçe resmi internet sitesinde CAS ile ilgili bir açıklama yaptı.

Metinde şu ifadeler yer alıyor:

"Habertürk Gazetesi'nde 23 Ağustos 2013 tarihinde Ferudun Niğdelioğlu imzasıyla ''CAS'tan tüyolar'' başlığı ile yayınlanan ''kasıtlı ve kurgu haber'' üzerine, iş bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.

Söz konusu gazete ve adı geçen yazı sahibinin; 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe karşısında durduğu yer ve bugüne kadar yaptığı yalan haberler tüm kamuoyunun malumudur. Kaldı ki bu husus mahkeme kararlarıyla da sabittir.

Bununla birlikte yapılan iş bu haber ''yalan haberin'' ötesine geçerek, 3 Temmuz sürecinin hala nasıl ve ne şekilde devam ettiğini de açıkca ortaya koymaktadır.

Tüm kamuoyu bilmelidir ki; söz konusu haber yalan olmasının ötesinde belirli bir görev ve amaç üzerine kurgulanmıştır. Bu görev ve amaç ise Fenerbahçe?nin bugüne kadar ve bundan sonra sağladığı ve sağlayacağı tüm hukuki kazanımların yolunu kesmek adına yapılmış, açık bir tetikçiliktir.

Bu nedenlerle iş bu şahıs ve şahsın haberini yayınlayan kuruluş, haberin gerçekliğini ve kaynağını göstermediği takdirde tarafımızdan haklarında her türlü hukuki ve cezai yola ivedilikle başvurulacaktır.

Kaldı ki spor kamuoyu tarafından bilinmelidir ki, bu başvurular adı geçen uluslararası yargı kuruluşları ile de eşzamanlı olarak paylaşılacak olup, tarafların uğrayacağı her türlü olumsuz sonuçların sorumluluğu bu haberlere imza atan kişi ve kurumların üzerinde bırakılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübü
Görüş Bildir