Rum Basını: "Onlar Gibi Korkmadık"

 > -

"Fenerbahçe Demek Baskı Demek"

"Fenerbahçe Demek Baskı Demek"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Avrupa Ligi C Grubu'nda Limassol ile yapacakları maçı kazanarak, gruptan çıkma yolunda büyük bir avantaj sağlamak istediklerini söyledi.

Kocaman, sarı-lacivertli takımın futbolcularından Dirk Kuyt ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında maçla ilgili değerlendirmeler yaparak, soruları yanıtladı. Kocaman'ın baskıyla ilgili açıklamaları dikkat çekti.

"FENERBAHÇE DEMEK BASKI DEMEK..."

Avrupa arenasında bu sezon aldıkları galibiyetlerin deplasman maçlarında elde edilmesinin hatırlatılarak, iç sahada bir baskı hissedip hissetmediklerine yönelik soruyu, "Fenerbahçe demek baskı demek zaten. Yani burası böyle bir yer zaten. Bazen artıyor, bazen azalıyor. Ama baskı, kelimenin tüm anlamıyla zaten burada var. Benim dönemimde içeride henüz galibiyet alamamamız, daha evvel söylediğim bir şeyi çağrıştırıyor. Bu da istatistiki bir durum ve tersine dönecektir. Dilerim yarın dönecektir. Bence bu kadro biraz daha oturduğu andan itibaren, bunu kendi Avrupa tarihinde artıya doğru götürecektir" şeklinde yanıtladı.

"ASIL HEDEF 3 PUAN"

İlk 3 maç sonunda 7 puan elde ettiklerini hatırlatan ve bu maçta da 3 puan almak istediklerini belirten Kocaman, "Yarın ki maçla beraber ana hedef tabii ki iyi oyun, ama daha fazla 3 puanı alıp 10 puana yükselmek ve diğer iki rakibimizin kendi aralarındaki maçın skorunu beklemek. 10 puan belki de 5. ve 6. maçlar öncesi bize 2. tura geçmek için çok daha büyük bir avantaj sağlayabilir" diye konuştu.

Sakatlığı bulunan Egemen Korkmaz dışındaki diğer futbolcuların yavaş yavaş takıma döndüğünü anlatan Kocaman, bu durumun yarın ve bundan sonraki maçlar için umutlarını ve güvenlerini artırdığını ifade etti.

AEL Limassol ile deplasmanda oynadıkları maçta, Kıbrıs Rum Kesimi'ne ayak bastıkları andan itibaren büyük bir misafirperverlikle karşılandıklarını, kafalarındaki olumsuz şeylerin hiçbirisinin gerçekleşmediğini aktaran Kocaman, "Şimdi bizim de buradan kendi taraftarımızdan en büyük isteğimiz, dileğimiz bu anlamda olacak. Aynı misafirperverliği onlara göstermemiz gerekiyor. Sportif anlamda limitlerimizi zorlamak adına her şeyi yaparken, taraftarımızın da bu konuda dikkati hepimizi sevindirir" şeklinde konuştu.

Tribünlerin neden olduğu olaylar nedeniyle aldıkları cezalara da değinen Kocaman, taraftarlardan bu duruma özellikle dikkat etmelerini isteyerek, "Biraz sınırda gidiyoruz, özellikle taraftarın saha içine etkisini artırmada biraz limitleri zorlamasından dolayı. Cezalarla karşı karşıyayız. Uzun zamandır ligde cezalarla maç oynuyoruz. Bunun Avrupa Ligi'ne de sıçraması bütün Fenerbahçeliler için sahaya gelen ya da gelemeyen herkes için açıkçası hoş bir durum değil. Bu konuda biraz daha dikkatli olmamız hepimizin de lehine bir olay" dedi.

"ÜÇ MAÇ SONUNDA ÖNEMLİ BİR AVANTAJ YAKALADIK"

Grup maçları başlarken hedefledikleri puanın ne olduğu, takımın buna yakın gidip gitmediği ve gruptan çıktıkları taktirde transfer düşünüp düşünmedikleri yönündeki bir soruya, Fenerbahçe teknik direktörü, "Adım adım gitmekte fayda var. Grup her şeye çok uygun görünüyordu. Bizim de kendi durumumuz değerlendirildiğinde, gruptan çıkmanın zorluk derecesi, gruptan sonraki zorluk derecesine göre biraz daha zor görünüyordu. Üç maç sonunda önemli bir avantaj yakaladık. İkinci bölüm daha uzun bakışlı ve soluklu bir bölüm. Önce bunu başarmak sonra da oturup eksiklerle ilgili planlama yapmak daha doğru gibi görünüyor" diyerek yanıt verdi.

"MEİRELES KARARI ANTRENMANDAN SONRA"

Sakatlıktan çıkan futbolcuların durumlarıyla ilgili bir soru üzerine de Kocaman, Mehmet Topal ve Yobo'nun şu an için hazır göründüklerini, Meireles ile ilgili kararı bu akşamki antrenmandan sonra vereceklerini bildirdi.

Savunmada Egemen Korkmaz'ın görev yapamayacağını tekrarlayan Kocaman, "Mehmet Topal ve Yobo şu an için hazır görünüyorlar. Meireles konusunda ise yapacağımız antrenmandaki durumunu gördükten sonra karar vereceğiz. Kadroya almak açıkçası kafamın içinde var. Bunu saklamanın anlamı yok. Egemen yok. Mehmet Topuz da antrenmanlara başladı ama çok maç eksiği var. Dönüşlerin olması sevindirici" dedi.

"STOCH GEÇEN SEZON BIRAKTIĞI YERDE DEĞİL"

Stoch'a bu sezonki bakış açısının ne olduğu sorulan Kocaman, bu futbolcuyla ilgili artı ya da eksi bir şeyler söylemesinin bir anlam ifade etmeyeceğini, Slovak oyuncunun her yönüyle bilindiğini kaydederek, "Sadece inişler ve çıkışlar yaşayabilir, bunu söyleyebilirim. Stoch'un geçen sezon bıraktığı yerde olmadığı bir gerçek. Ancak oraya doğru bir gayreti olduğunu da görüyorum" değerlendirmesini yaptı.

"KRASİC'İN NEREYE DOĞRU SEYREDECEĞİNİ YAPISAL OLARAK BİLEMEM"

Krasic'in performansının sorulması üzerine de Fenerbahçe teknik direktörü, Sırp oyuncunun sakatlığının ardından Gaziantepspor maçından önceki temposunu yakalayamadığını, bunun nedenlerini oyuncunun kendisinin ortaya koyması gerektiğini kaydetti.

Niang ve Kuyt gibi bazı oyuncuların yeni bir takıma gittiklerinde sanki uzun süredir o takımın bir parçasıymış gibi işlerini yaptığını bazı oyuncuların da yavaş yavaş üzerine bir şeyler koyarak ilerlediğini anlatan Kocaman, "Krasic'in performansındaki bu kırılmanın sorgulamasını kendisinin yapmasını da beklerim. Bize eşik atlatacağını düşündüğüm oyunculardan biriydi. Krasic'in nereye doğru seyredeceğini yapısal olarak bilemem. Bu karakteristik bir durum. İçsel durumunu korur ve üzerine koyarsa bize eşik atlatacağını düşündüğüm oyunculardan bir tanesi" dedi.

Kafasındaki takımın oluşup oluşmadığı sorusuna da Kocaman, "Şu anda bunun istediğim takım olduğunu söylersem yanıltıcı olur. Son dönemdeki skorlar iyi gidiyor, fena değil. Ama özellikle sezon başında ligde kaybettiğimiz puanların sıkıntısını çekiyoruz. Bu tür durumlarda algı çok değişiyor. Şu andaki algı olumsuz. Dolayısıyla şu andan itibaren bunları ancak arka arkaya galibiyetlerle değiştiririz. Kötü diye düşünülen Akhisar Belediyespor maçı bile daha sonra iyi olarak algılanmaya başlanacaktır. Bunu etkileyen anormal olaylar geçti. Bunu söylerken kafamın içinde ana etken şuydu. Çok fazla oyuncu transfer etmiştik. Birbirlerini tanımalarından kaynaklanan süre olacaktı. Bu oyuncuları herhalde bir tek Mönchengladbach maçında bir araya getirebildik. Sonra fazla bir araya gelmedi gibi görünüyor. Bütün kapasiteleriyle bir araya geldikten itibaren bu sorunun yanıtını vermem kolaylaşır" ifadelerini kullandı.

Kocaman, Akhisar Belediyespor maçında görev verdiği Sezer Öztürk'ün olumlu bir görüntü ortaya koyduğunu, takımının alternatif seçeneklerinden birisi olduğunu gösterdiğini kaydetti.

Uzun zaman sonra taraftarın önünde önemli bir maça çıkacağı, bu nedenle heyecanlı olup olmadığı sorulan Kocaman, "Bizim işimizin en büyük parçası heyecandır. İçeride, dışarıda, taraftarın önünde ya da ayrı. Fenerbahçe olunca bu heyecan daha çok artıyor. Futbolun ve aynı zamanda Fenerbahçe'nin verdiği heyecan var" diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haberin Tamamı İçin:

"Fenerbahçe Maçı Son Şansımız"

"Fenerbahçe Maçı Son Şansımız"

UEFA Avrupa Ligi (C) Grubu'nda yarın (8 Kasım) Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Kıbrıs Rum Kesimi ekibi AEL Limassol'un teknik direktörü Jorge Costa, zor bir maça çıkacaklarını ve gruptan çıkmak için bu karşılaşmanın son şansları olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Costa, yarın akşam çok güçlü bir takımla oynayacaklarını bildiklerini ve kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Kıbrıs Rum Kesimi'nde oynanan ve Fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı ilk maçta, çok iyi futbol oynadıklarını vurgulayan Portekizli çalıştırıcı, ''İlk maçta çok iyi oynadık ama puan alamadık. Yarınki maçta da güzel futbolla birlikte puan veya puanlar kazanmak istiyoruz. Bazı oyuncularımızı sakatlıklarından dolayı buraya getiremedik. Ama bu bir mazeret değil. Biz buraya mücadele etmek ve en iyi skoru almak için geldik'' dedi.

Fenerbahçe taraftarının takımlarına olan desteğine de değinen Jorge Costa, güzel bir statta böyle bir taraftarın önünde oynayacakları için futbolcularının ve kendisinin çok şanslı olduğunu ifade etti.

AEL Limassollu futbolcu Stelios Parpas ise yarın akşam işlerinin çok zor olduğunu ve çok güçlü bir takıma karşı, puan mücadelesi vereceklerini kaydetti.

Haberin Tamamı İçin:

Fenerbahçe AEL Limassol İle Karşılaşıyor

Fenerbahçe AEL Limassol İle Karşılaşıyor

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'ndaki dördüncü maçında bugün saat 20:00 Kıbrıs Rum Kesimi'nin AEL Limassol takımıyla karşılaşacak.

Grubunda oynadığı ilk üç maç sonunda yedi puanla zirvede bulunan sarı-lacivertli ekip, deplasmanda 1-0 yendiği rakibi karşısında kendi evinde de kazanarak, liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.

Sakatlığının ardından hazırlık sürecini tamamlayan savunma oyuncusu Yobo'nun bugünki maçta forma giyecek.

Lefkoşa'daki maçta Fenerbahçe'nin tek golünü atan savunma oyuncusu Egemen Korkmaz'ın sakatlığı nedeniyle forma giyemeyeceği mücadelede, sakatlıktan yeni çıkan Meireles'e ise teknik direktör Aykut Kocaman tarafından görev verilmesi beklenmiyor.

Teknik direktör Kocaman'ın, AEL Limassol karşısında sahaya Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Yobo, Hasan Ali Kaldırım, Selçuk Şahin, Mehmet Topal, Kuyt, Cristian, Stoch ve Sow'dan oluşan 11'i sahaya sürmesi bekleniyor.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı İzlanda Futbol Federasyonu'ndan Kristinn Jakobsson yönetecek.

Gruptaki diğer maçta Olympique Marsilya ile Borussia Mönchengladbach karşı karşıya gelecek.

Bunları biliyor musunuz?

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadında oynadığı son 6 Avrupa kupası maçını kazanamadı.

En son 2009-10 sezonunda Uefa Avrupa Ligi grup maçında 17.12.2009 tarihinde Sheriff’i 1-0 yenen Fenerbahçe, daha sonra 2.tur’da Lille takımıyla sahasında 1-1 berabere kalmıştı.

Sarı-lacivertliler, 2010-11 sezonundan beri teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde sahasında Avrupa kupası maçlarında galibiyet alamadı.

2010-11 sezonunda Young Boys karşısında 1-0 kaybedip, PAOK ile uzatmaya giden maçta 1-1 berabere kalan Fenerbahçe, bu sezonda ise Vaslui ile iç sahada oynadığı maçta 1-1, Spartak Moskova karşılaşmasında 1-1, Marsilya ile de 2-2 berabere kaldı.

Fenerbahçe, Avrupa Kupaları'nda 15 puanla grubunu en çok puanla tamamlayan Türk takımı unvanına sahip.

Fenerbahçe 2009-10 sezonunda UEFA Avrupa Ligi H grubunda mücadele etmiş ve 15 puan toplayıp grubunu lider bitirmişti.

Fenerbahçe H grubunda topladığı 15 puanla grubunda en çok puan alan Türk takımı olmuştu. Sarı-lacivertliler bu sezon yer aldığı UEFA Avrupa Ligi C grubunda kalan üç maçını da kazanırsa puanını 16 yapacak ve rekorunu geliştirecek.

Fenerbahçe bu sezon Avrupa kupalarında yedi maça çıktı. Şampiyonlar Ligi elemelerinde dört maç, UEFA Avrupa Ligi grup aşamasında üç maça çıkan Fenerbahçe’de iki oyuncu tüm maçlarda 90 dakika sahada kaldı.

Haberin Tamamı İçin:

Fenerbahçe'nin İlk 11'i Belli Oldu!

Fenerbahçe'nin İlk 11'i Belli Oldu!

UEFA Avrupa Ligi gruplarının 4. hafta maçında Fenerbahçe, sahasında AEL Limassol'u konuk ediyor. Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak karşılaşmayı İzlandalı hakem Kristinn Jakobsson yönetecek. Jakobsson'un yardımcılıklarını Johann Gudmundsson ve Gunnar Gunnarsson yapacak.

Saat 20:00'da başlayacak ve Star TV ekranlarından naklen yayınlanacak mücadeleyi Skorer Canlı Anlatım Sayfasından takip edebilirsiniz.

Sarı-Lacivertli ekip, Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki son Avrupa galibiyetini 2009/10 sezonunda 17 Aralık 2009 tarihinde Moldova’nın Sheriff takımına karşı elde etmişti. Kanarya, daha sonra Kadıköy’de oynadığı 6 Avrupa Kupası maçının 5’inde berabere kalırken, birinde mağlup olmuştu. Fenerbahçe’nin, AEL karşısında galibiyete ulaşması halinde, teknik direktör Aykut Kocaman da, Kadıköy’deki ilk galibiyetine imza atacak. Kanarya, AEL Limassol’u yendiği takdirde puanını 10’a çıkaracak ve gruptan çıkma yolunda çok büyük bir avantaj yakalayacak.

Haberin Tamamı İçin:

Fener Topukladı!

Fener Topukladı!

Fenerbahçe, Avrupa Ligi'nde yoluna kayıpsız devam etti! C Grubu'nda haftaya 3 maçta 7 puanla lider giren sarı lacivertliler, 1 puanlı grup sonuncusu Limassol'ü Kıbrıs Rum Kesimi'nin ardından Kadıköy'de de mağlup etti.

Kuyt ve Sow'un ilk yarıda attığı gollerle mücadeleyi 2-0 kazanan Fenerbahçe puanını 10'a çıkarıp, liderliğini sürdürdü. Fenerbahçe'nin takipçileri Marsilya ve Mönchengladbach da 2-2 berabere kalınca 5'er puanla 2. ve 3. sırada yer almayı sürdürdüler. Sarı lacivertli temsilcimiz kalan 2 maçını bu takımlarla oynayacak ve 2 maçta sadece 1 puan alsa dahi gruptan çıkacak.

Avrupa Ligi C Grubu maçında temsilcimiz lider Fenerbahçe, son sıradaki Limassol'u ağırladı. Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki maçta 1-0 yendiği renktaşı ile bu kez kendi saha ve seyircisi önünde maça çıkan Fenerbahçe'de hedef önce galibiyet, sonra farklı skordu...

Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki maça Fenerbahçe kalede Volkan, savunmada Gökhan Gönül, Yobo, Bekir, Hasan Ali, orta sahada Mehmet Topal, Meireles, Kuyt, Cristian, Stoch, forvette ise Sow ile başladı. Konuk ekip Limassol ise sahaya Degra, Parpas, Dede, Ouon, Carlitos, Luciano Bebe, Nikolaou, Rui Miguel, Monteiro, Paulo Sergio, Konstantinou 11'iyle çıktı.

Maçta ilk tehlikeleri Limassol yarattı. Michalis Konstantinou, 2. dakikada altıpas önünde kaleyi sol çaprazdan gören noktadan şutunu çekiyor fakat top yan ağlarda kalıyor. Konstantinou, bu pozizyondan 2 dakika sonra da Fenerbahçe savunmasının arkasına sarkıp kaleci Volkan ile karşı karşıya kaldı ama kalesini çabuk terkeden Milli file bekçisi gole izin vermedi.

Temsilcimiz ise ilk tehlikeyi 10. dakikada buldu. Hızlı gelişen akında Stoch topla ceza sahasına girdi, kaleci ile karşı karşıya pozisyonda şutunu çekti ama Arjantinli file bekçisi Matias Degra topu kornere tokatladı. Ancak bu pozisyonda üzülen Fenerbahçeliler, 30 saniye sonra gol diye ayağa kalktı. Christian'ın kornerinde Gökhan Gönül nefis bir topuk pasıyla topu kale önüne çıkardı. Kaleci Degra topu tutmak isterken daha atik davranan Kuyt önce topu yana çekti ardından da ağlara gönderdi: 1-0

Coşkulu taraftarını da arkasına alan ve rakip kalede yeni goller arayan Kocaman'ın talebeleri 17'de Hasan Ali, 20'de ve 25'te Cristian ile Rum temsilcisinin kalesini yokladı. 34. dakikada bu kez Sow, şık hareketlerle sol kanattan geldi, önünü boşaltıp çaprazdan vurdu ama Arjantinli kaleci topa sahip oldu.

Ancak Degra, bu pozisyondan 6 dakika sonra o kadar şanslı olmayacaktı. Gökhan gönül'ün sağ kanattan çıkardığı pasta, Cristian ceza sahası önünde topukla Sow'a nefis bir pas çıkardı. Sow da topu kontrol etti, rakibini etkisiz hale getirdi ve topu köşeden ağlara gönderdi: 2-0

Fenerbahçe'nin 2. golünde de asistin topukla yapılması ilginç bir detaydı...

40. dakikada gelen golün ardından kalan dakikalarda başka gol olmadı ve devreye Fenerbahçe'nin 2-0 üstünlüğüyle girildi.

Maçın ikinci yarısıı da ilk yarıdaki genel manzara ile başladı. Topu ayağında tutan ve rakibe fazla şans tanımayan Fenerbahçe, skor üstünğünün avantajını kullanıyordu. Dakikalar ilerledikçe AEL Limassol daha etkili bir futbol oynamaya başlasa da temsilcimiz, sınırlı bir kadroya sahip rakibini geride iyi durdurup hızlı akınlarla gol aradı.

64'te Christian, 68'de Stoch fırsat yakalarken, bu boşluklar 70. dakikada Rum temsilcisine pahalıya patladı. Sow'un savunmanın arkasına atılan topa yaptığı ısrarlı takip sonunda son adam konumundaki Ouon'un faulü üzerine İzlandalı hakem Kristinn Jakobsson kırmızı kartını çıkardı. Ruandalı oyuncu Edwin Ouon'un atılmasıyla zaten 2-0 yenik durumda olan Limassol bir de 10 kişi kalmış oldu.

Rahatlayan Fenerbahçe sonraki dakikalarda üstüste pozisyonlar bulmaya başladı. 79. dakikada sarı lacivertliler arka arkaya pozisyonlardan faydalanamadı. Gökhan Gönül'ün sağ kanattan ortasında Selçuk iyi yükseldi ve kafa vuruşunu yapıyor ancak top yan direkten döndü. Sow, kalenin hemen önünde direkten dönen topu tamamlamak istedi fakat şutunda top bir kez daha yan direğe çarpıp geri geldi. 1 dakika sonrasında bu kez Meireles'in ceza sahası içinden çektiği şut köşeye giderken, kale önündeki Sow'a çarpıp geri geldi.

Kalan dakikalarda başka gol olmayınca Fenerbahçe mücadeleyi 2-0 kazandı ve 10 puanla Avrupa Ligi C Grubu'ndaki liderliğini sürdürdü.

Haberin Tamamı İçin:

Aykut Kocaman Şeytanın Bacağını Kırdı

Aykut Kocaman Şeytanın Bacağını Kırdı

Fenerbahçe'nin başında teknik direktör olarak 3. sezonuna giren Aykut Kocaman, AEL'i yenerek şeytanın bacağını kırdı. Kocaman göreve başladığı günden bu yana Avrupa kupaları'nda evinde oynadığı 5 maçın hiçbirisini kazanamayarak 4 beraberlik bir de mağlubiyet almıştı.

Fenerbahçeli taraftarlar, teknik direktör Aykut Kocaman'a sevgi gösterilerinde bulundu.

Kocaman, maçın son dakikalarında kendisine ''El salla'' diye seslenen kale arkası tribünlerine, kulübeden el sallayarak karşılık verdi. Tribünler, Kocaman için ''Sen bizim Kocaman gururumuzsun'' şeklinde tempo tuttu.

Sarı-Lacivertli taraftarlar daha sonra sahada mücadele veren futbolculara yönelik tezahüratlar yaparken, futbolcular da tribünlere alkışlarla karşılık verdi.

Haberin Tamamı İçin:

Rum Basını: "Onlar Gibi Korkmadık"

Rum Basını: "Onlar Gibi Korkmadık"

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi C Grubu 4. maçında AEL Limassol oynadığı ve 2-0 kazandığı karşılaşmaya Rum basını da geniş yer verdi.

Protathlima gazetesi, AEL'in sahada cesurca oynamaya çalıştığına dikkat çekerek, "Onlar gibi korkmadık" manşetiyle Fenerbahçe'nin galibiyetini okuyucularına verdi. Aykut Kocaman'ın sürekli kontrollü ve tedbirli oynamasını "korkaklık" olarak nitelendirdi. Protathlima ayrıca, kaçırdıkları pozisyonlar için üzgün.

SportNetcy, manşetini AEL Limassol'un sağ beki Stelios Parpas'ın sözleri olan "Daha çok puan haketmiştik" olarak belirledi. AEL Limassol'un cesurca savaştığını ama karşısında oldukça güçlü bir takım olduğunu ve 10 kişi kaldıktan sonra maçın bittiğini yazan SportNetcy, oyuncuların performansını da övdü.

Güney Kıbrıs'ın en meşhur internet sitelerinden 24Sports.com ise maçı "İyi mücadele" manşetiyle okuyucularına duyurdu. AEL'in iyi mücaedele ettiğini ama savunmada çok hata yaptığını dile getiren site, Fenerbahçe'nin bu hatalardan faydalanarak goller bulduğunu ifade etti. 24Sports, Jorge Costa'nın yeni pas futbolunu oturtması için zaman gerektiğini belirtti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aykut KocamanFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüGökhan GönülKuytMeirelesŞampiyonlar LigiSowStar tvUEFAUEFA Avrupa LigiVolkan Demirelfutbololayoyunpastatransfer
Görüş Bildir